Lady Gaga zaprezentowała nowy singiel. Nadchodzi album nagrany w duecie z Tonym Bennettem

Lady Gaga zaprezentowała właśnie drugi singiel z płyty "Love for Sale", która będzie mieć premierę już niedługo. Wydawnictwo to nagrała wraz z jazzowym wokalistą Tonym Bennettem. Muzycy zapowiedzieli, że będzie to ich ostatnia wspólna płyta.
Zobacz wideo "House of Gucci" - Lady Gaga i Adam Driver w pierwszym zwiastunie

Lady Gaga zaprezentowała kolejny singiel z jej nadchodzącego albumu, który nagrała wraz z Tonym Bennettem. Utwór, tak jak i nadchodząca płyta, nosi tytuł "Love for Sale". 

Nowy singiel Lady Gagi i Tonny'ego Bennetta. Płyta "Love for Sale" już w październiku

Jako zapowiedź nadchodzącego albumu, Lady Gaga w sierpniu opublikowała utwór "I Get a Kick Out of You". Teraz nadszedł natomiast czas na drugi singiel. Utwór nosi ten sam tytuł, jak płyta, której premiera została zapowiedziana na 1 października 2021 roku - "Love for Sale".

 

"Tony, to ostatni album, który wspólnie stworzyliśmy, ale celebracja jazzu i nas jako muzycznych towarzyszy, będzie żyć ze mną już zawsze" - napisała wokalistka we wpisie na swoim Instagramie. Gaga zapowiedziała także, że wraz z Bennettem stworzyli cztery różne, limitowane wersje okładki wydawnictwa, które są dostępne do kupienia w ograniczonych ilościach.

Dom Gucci - plakat "Dom Gucci". Lady Gaga i Adam Driver w pierwszym, pełnym przepychu i emocji, zwiastunie

"Love for Sale". Nadchodzi drugi album Lady Gagi i Tony'ego Bennetta

W 2011 roku Lady Gaga i Tony Bennett nagrali wspólnie cover jazzowego utworu Franka Sinatry, "The Lady is a Tramp". Trzy lata później premierę miał natomiast ich pierwszy wspólny album. "Cheek to Cheek" tak spodobał się słuchaczom, że zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard i został nagrodzony statuetką Grammy. Wtedy jazzowy wokalista zapytał piosenkarkę, czy nie chciałaby nagrać z nim kolejnego albumu, tym razem z utworami Cole'a Portera.

Płyta "Love for Sale" powstawała przez prawie dwa lata. W trakcie jej nagrywania, u 95-letniego obecnie Bennetta zdiagnozowano chorobę Alzheimera. Nagrania nie były dla wokalisty łatwe, jednak jego bliscy podkreślają, że muzyka jest dla niego wszystkim.

Kadr z filmu Streisand się rozmyśliła. Mówi, że "Narodziny gwiazdy" z Gagą to "zły pomysł"

Więcej o: