Shawn Mendes wystąpi w Polsce. W jakim mieście zagra? [DATA, BILETY]

Shawn Mendes, jeden z najpopularniejszych artystów ostatnich lat, zagra koncert w Polsce. Sprawdź, kiedy i w jakim mieście wystąpi. Ile będą kosztować bilety?

Shawn Mendes, kanadyjski piosenkarz oraz tekściarz, pojawi się w Polsce wiosną 2022 roku. Artysta został dostrzeżony w 2014 roku w serwisie Vine przez Andrew Gertlera z wytwórni Island Records, a w kwietniu 2015 roku wydał swój debiutancki album "Handwritten", który znalazł się na pierwszym miejscu listy sprzedaży Billboard 200.

Zobacz wideo Relacja z koncertu Męskie Granie w Warszawie

Shawn Mendes wystąpi w Polsce. Kiedy? Ile będą kosztować bilety?

Shawn Mendes zagra w Polsce koncert 24 marca 2022 roku w Tauron Arenie Kraków w ramach trasy "Wonder: The World Tour", która odbędzie się na dwóch kontynentach - w Ameryce Północnej i Europie. Artysta zagra w 64 obiektach, a supportować będzie go amerykańska piosenkarka i multiinstrumentalistka King Princess. Bilety na koncert piosenkarza będzie można kupić od 8 października 2021 roku na stronie internetowej www.alterart.pl. Z kolei FirstAccess Presale rozpocznie się 4 października o godzinie 10. Do przedsprzedaży można zapisać się poprzez aplikację ShawnAccess lub na stronie ShawnAccess.com.

 

To nie będzie pierwszy występ Shawna Mendesa w Polsce. Po raz pierwszy piosenkarz zagrał nad Wisłą 2 kwietnia 2019 roku również na krakowskiej Tauron Arenie. Ceny biletów na nadchodzący koncert nie są jeszcze znane, jednak te na występ artysty w 2019 roku zaczynały się od 189 zł, a kończyły na 299 zł. 

Więcej o: