18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Szmata". Mata w nowym, mocnym teledysku. "Jestem, kur*a, męską prostytutką" [18+]

Mata pokazał śmiały teledysk do najnowszego singla promującego jego nadchodzący album "Młody Matczak". Fani rapera nie kryją zaskoczenia i jednocześnie chwalą go za odwagę.

To już drugi album, który Mata wydaje w barwach wytwórni SBM Label. Ma ona w tym niemały powód do dumy, bo jak niedawno poinformowała na swoim Instagramie, "Młody Matczak" pokrył się podwójną platyną (co oznacza, że rozszedł się w liczbie 60 tys. egzemplarzy) - i to jeszcze w preorderze. Niedawno wyczerpał się też nakład edycji deluxe tego wydawnictwa. Obecnie na stronie SBM Label do kupienia jest jedynie wersja standardowa.

"Szmata". Nowy teledysk Maty

W poniedziałek ukazał się najnowszy, szósty już singiel z "Młodego Matczaka", zatytułowany "Szmata". O czym opowiada najnowszy kawałek autora słynnej "Patolinteligencji"?

Od premiery ostatniego albumu w życiu Maty wiele się zmieniło. Przez ponad rok zdążył na własnej skórze odczuć blaski i cienie życia na świeczniku, a część ze swoich doświadczeń przeniósł do utworu "Szmata"

- czytamy we wpisie SBM Label na Instagramie.

 

W "Szmacie" nie brakuje odważnych słów i śmiałych scen, pełnych odniesień do seksu. Mata rapuje o męskiej uległości wobec kobiet, nazywając siebie "pier*****ym niewolnikiem" czy "męską prostytutką". W komentarzach pod nowym teledyskiem fani piszą o "mocnym kawałku" i chwalą młodego rapera za odwagę. Za koncepcję kreatywną klipu odpowiada Mariusz Stykała, a za reżyserię i scenariusz - Maciek Mac Adamczak.

 

"Młody Matczak". Data premiery i tracklista drugiego albumu Maty

Premiera krążka "Młody Matczak" odbędzie się 1 października. Na albumie znajdzie się łącznie 20 utworów. Dotychczas drugą płytę Maty promowały single "Patoreakcja", "Kiss cam (podryw roku)", "La la la (oh oh)", "Skute bobo" oraz "Papuga" z udziałem Quebonafide i Malika Montany.

 1. IKEA (intro)
 2. Blok (skit)
 3. Blok
 4. SKUTE BOBO
 5. La La La (Oh Oh) ft. White 2115
 6. Nasza klasa ale to DRILL
 7. 2001
 8. WE DON’T KNOW WHO DID THIS BEAT IF IT’S…
 9. Faka
 10. Szmata
 11. Kurtz
 12. 67-410
 13. Skit (skit)
 14. 15,2 (FREESTYLE)
 15. Papuga ft. Quebonafide, Malik Montana
 16. Dzwoni papuga (skit)
 17. Kiss cam
 18. Szafir
 19. Bros before hoes (skit)
 20. Młody Bachor (outro)

"Jedyny taki koncert w Polsce". W październiku Mata wystąpi na Lotnisku Bemowo

Dzień po ukazaniu się nowej płyty, 2 października Mata zagra na Lotnisku Bemowo w Babicach. Bilety na "jedyny taki koncert w Polsce" - jak zapowiadają wydarzenie organizatorzy - wyprzedały się w całości. W odpowiedzi na to Sold Out Agencja przygotowała dodatkową pulę wejściówek, które trafiły do sprzedaży w o godz. 15:00 w poniedziałek 27 września.

 
Więcej o: