Maneskin z kolejnym koncertem w Polsce. Zwycięzcy Eurowizji zagrają w Warszawie [DATA, CENY BILETÓW]

Zespół Maneskin ujawnił właśnie rozpiskę swojej nowej trasy koncertowej Loud Kids On Tour. Włosi powrócą do naszego kraju na jedyny koncert w Warszawie, który odbędzie się w lutym 2022 roku.

Dotychczas włoska formacja wystąpiła w naszym kraju dwa razy - w czerwcu, podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021, oraz w sierpniu, na Open'er Park. Jak się okazuje, fani Damiano, Victorii, Thomasa i Ethana nie będą musieli długo czekać na kolejne spotkanie z zespołem.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny komentuje pocałunek panów z Maneskin. Apeluje do Czarnka

Maneskin w Warszawie. Włosi zagrają u nas w lutym 2022 roku

"Po osiągnięciu szczytów na międzynarodowych rynkach i przemierzeniu scen najważniejszych letnich europejskich festiwali, Maneskin ogłasza trasę "LOUD KIDS ON TOUR", która odbędzie się w lutym i w marcu 2022 roku i obejmie największe europejskie miasta, w tym Warszawę" - ogłosił organizator. W ramach przyszłorocznego tournée Maneskin zagrają w 16 miastach Europy. Polski koncert grupy odbędzie się 15 lutego w COS Torwar.

Sprzedaż biletów na wydarzenie ruszy w czwartek 30 września o godz. 12:00. Wcześniej, we wtorek 28 września o godz. 12:00 rozpoczęła się limitowana przedsprzedaż wejściówek dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu. Ceny biletów na warszawski koncert Maneskin wynoszą:

  • Trybuny, miejsca siedzące - 199, 229 lub 249 zł, w zależności od strefy;
  • Płyta, miejsca stojące - 229 zł;
  • Golden Circle, miejsca stojące - 299 zł.
 

Jak informują organizatorzy, w sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów - Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19). Zaszczepieni nie wliczają się do limitów osób, które mogą wejść na koncert. Oficjalnymi dystrybutorami biletów na koncert zespołu Maneskin są: Altersklep oraz eBilet.

Więcej o: