Daria Zawiałow śpiewa, Joanna Kulig gra - jest teledysk do piosenki "Serca gwiazd"

"Serca gwiazd", cover przeboju Haliny Frąckowiak z lat 80. we współczesnej aranżacji, to utwór promujący produkcję Playera z Joanną Kulig w roli głównej.

W piątek 15 października w serwisach muzycznych i rozgłośniach radiowych zadebiutował nowy singiel Darii Zawiałow "Serca gwiazd", a dzisiaj premierę miał teledysk do utworu. Cover przeboju Haliny Frąckowiak z lat 80. we współczesnej aranżacji, to utwór promujący produkcję Playera z Joanną Kulig w roli głównej.  

Zobacz wideo Za co odpowiadają koordynatorzy intymności? Popkultura Extra

Daria Zawiałow i teledysk do utworu "Serca gwiazd"

 

"Pajęczyna" to historia Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu?

Chopin Forever Chopin Forever - ponad 50 wystaw o Chopinie na wyciągnięcie ręki [ZDJĘCIA]

Poza Joanną Kulig i Andrzejem Grabowskim w roli Edwarda Gierka w obsadzie znaleźli się także m.in. Eryk Lubos, Anna Radwan, Michalina Olszańska, Mateusz Banasiuk, Edyta Olszówka, Marek Kalita, Rafał Mohr, Szymon Bobrowski czy Przemysław Sadowski.

Więcej o serialach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Oscary 2022. Na krótkiej liście nie ma polskiego kandydata, ale są polskie akcenty, m.in. film 'Lamb'w polskiej koprodukcji Polska koprodukcja oficjalnym kandydatem Islandii do Oscara. Można się przestraszyć

Serial wyreżyserował odpowiedzialny za "Usta usta" Łukasz Jaworski, a zdjęcia nakręcił Witold Płóciennik, który wcześniej pracował przy takich projektach jak seriale "Klangor", "Kruk. Czorny woron nie śpi", "Paradoks", "Ultraviolet". Autorami scenariusza są Dariusz Suska, Wojciech Bockenheim oraz Jacek Małecki, za scenografię odpowiadał Maciej Fajst, kostiumy stworzyła Ewa Gronowska, a charakteryzację Pola Guźlińska.

Pierwszy odcinek "Pajęczyny" już w serwisie player.pl.

Więcej o: