Kayah i Bregović zagrają w jeszcze w październiku trzy koncerty. Tak obchodzą swoją rocznicę

Piosenki takie jak "Prawy do lewego", "Śpij kochany, śpij", "Byłam Różą" czy "Nie ma, nie ma ciebie" całe pokolenie słuchaczy potrafi zaśpiewać z pamięci nawet po wybudzeniu w środku nocy. Wspólny album Kayah i Gorana Bregovicia wydany został w 1999 roku, a artyści postanowili uczcić tę rocznicę w najlepszy możliwy sposób - grając koncerty ze swoim przebojowym repertuarem.

Kayah i Goran Bregović wyruszają w trasę i odwiedzą trzy polskie miasta: Katowice, Gdańsk i Warszawę, po to by kolejno 27, 28 i 29 października spotkać się z publicznością na żywo. Bilety na te występy są dostępne na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach EventimPolska i Going.

Zobacz wideo Najlepsze polskie talk-show, które pamiętamy z lat 90. [Popkultura]

Kayah i Bregović zagrają w jeszcze w październiku trzy koncerty

Album "Kayah i Bregović" ma wyjątkowe miejsce w historii polskiej muzyki rozrywkowej. To na nim znajdują się takie hity, jak "Prawy do lewego", "Śpij kochany, śpij", "Byłam Różą" czy "Nie ma, nie ma ciebie" do dziś rozgrzewają publiczność w sekundy - trudno znaleźć kogoś, kto potrafiłby powstrzymać się od ich śpiewania.

<<<Więcej treści kulturalnych i rozrywkowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Płyta wydana została dokładnie w 1999 roku i osiągnęła ponad milionowy nakład! Jednocześnie osiągnęła status diamentowej płyty oraz zdobyła wiele nagród muzycznych – m.in. trzy Fryderyki i cztery Super Jedynki. Jak mówi sama Kayah:

Tego, co przeżywamy na wspólnych koncertach z Goranem Bregoviciem i naszymi kochanymi Góralami, nie da się właściwie z niczym porównać. Publiczność jest tak fantastyczna i zaangażowana - dostajemy od nich całą masę pozytywnej energii. Niesamowicie jest obserwować, ile radości oraz wzruszeń przeżywają. Tym bardziej cieszę się, że organizatorzy naszych poprzednich koncertów ponownie zaprosili nas do przeżycia wspólnej przygody. Już nie mogę się doczekać!
 

Po licznych wyprzedanych koncertach i ogólnopolskich trasach koncertowych i występie podczas tegorocznej edycji FEST Festiwalu, Kayah i Goran Bregović powracają tej jesieni i zagrają w trzech miastach w Polsce.

Harmonogram koncertów:

  • 27.10.2021 - Spodek, Katowice
  • 28.10.2021 - Ergo Arena, Gdańsk/Sopot
  • 29.10.2021 - COS Torwar, WarszawaKayah i Bregović, MAt.pras. Kayax
Więcej o: