Justin Bieber przygotowuje światową trasę koncertową. W planach również występ w Polsce

Wygląda na to, że to znowu jest jego czas. Po ciepło przyjętej przez fanów płycie "Justice", która ukazała się w marcu, Justin Bieber niebawem wyruszy w trasę koncertową po świecie. Na liście miast, które odwiedzi gwiazdor, znalazł się m.in. Kraków.

Justin Bieber zaśpiewa 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie w Krakowie. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy JUSTIN BIEBER JUSTICE WORLD TOUR, która potrwa od maja 2022 roku do marca 2023 roku. Artysta zawita w tym czasie na pięć kontynentów — do Polski powróci po siedmiu latach przerwy. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 18 listopada 2021 roku o godzinie 10:00.

Zobacz wideo Mówi o sobie, że jest istotą, która przybyła z Księżyca. Wywiad z Luną

Zanim trasa koncertowa, to wirtualne show. 18 listopada zagra dla nas awatar Biebera

W ciągu ośmiu miesięcy Justin Bieber dwukrotnie dotarł na szczyt the Billboard Hot 100, ostatnio z przebojem „Stay" zrealizowanym we współpracy z The Kid Laroi. Wielkim sukcesem okazał się również hit "Peaches", który zadebiutował na 1. miejsce głównej listy Billboardu, a dziś ma ponad 1,5 miliarda streamów na świecie. 27-latek został też najmłodszym artystą, który może pochwalić się setką utworów na amerykańskiej liście przebojów.

W ramach rozgrzewki przed zbliżającym się tournée Universal Music zapowiada  "Justin Bieber — An Interactive Virtual Experience" zapewni fanom "epicką, a zarazem intymną muzyczną podróż", podczas której wokalista zaprezentuje utwory z najnowszej płyty "Justice". Publiczność będzie miała możliwość angażować się w show w niespotykany dotąd sposób.

Na stronie wave.watch sympatycy Justina już mogą zapisywać się na darmowy event, który odbędzie się 18 listopada o 3:00 w nocy czasu polskiego. Retransmisję zaplanowano na 21 listopada o godzinie 20:00. Technologia opracowana przez Wave zmieni Biebera w cyfrowego awatara, który da na żywo pełen koncert.

- "Justin Bieber - An Interactive Virtual Experience" to najbardziej immersyjne doświadczenie w historii - zapewnia Adam Arrigo, prezes Wave i dodaje:

Widz będzie miał możliwość pojawić się na scenie obok Biebera. Będzie też miał - w realnym czasie - wpływ na występ. Justin Bieber jest nie tylko jednym z największych artystów na świecie, ale i jednym z najbardziej postępowych. Nasza współpraca pozwala na nieskończone, wirtualne możliwości dla Justina i jego fanów. Toruje on drogę dla kolejnych wykonawców, którzy marzą o wirtualnych koncertach, dzięki którym będą mogli dotrzeć do fanów, którzy nie będą mieli możliwości uczestniczyć w "tradycyjnych" show lub poszukują zupełnie nowych, muzycznych doznań.

- Wierzę w Wave i uwielbiam tę platformę, gdyż dzięki niej mogę w zupełnie nowy sposób łączyć się z fanami na całym świecie - ekscytuje się Justin. - Nie mogę się doczekać tego interaktywnego występu.

Więcej o: