Jest nowy teledysk Billie Eilish. Wokalistka reżyserką i montażystką mrocznego klipu

Billie Eilish zaprezentowała klip do najnowszego singla "Male Fantasy", który pochodzi z najnowszej, siedmiokrotnie nominowanej do Grammy płyty "Happier Than Ever". Mocny, mroczny i poruszający teledysk Eilish sama wyreżyserowała i zmontowała.

Billie Eilish także występuje w tym klipie.

Olivia Rodrigo"Rolling Stone" wybrał 50 najlepszych albumów roku. Olivia Rodrigo triumfuje

Zobacz nowy teledysk Billie Eilish - "Male Fantasy"

 

W ubiegłym miesiącu Billie Eilish otrzymała siedem nominacji do Grammy. Zwycięzców poznamy 31 stycznia podczas gali, która odbędzie się w Los Angeles. Eilish jest najmłodszą artystką dwukrotnie nominowaną w głównych kategoriach - Nagranie roku, Album roku, Piosenka Roku, Najlepszy wokalny album pop oraz Najlepsze solowe popowe wykonanie.

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Eilish została również nominowana za reżyserię teledysku „Happier Than Ever". Ponadto, może otrzymać nagrodę w kategorii Najlepszy muzyczny film za „Happier Than Ever: A Love Letter To Los Angeles".

MataMata czy Maneskin? Czego szukaliśmy najczęściej w Googlu w 2021 roku? [MUZYKA]

Dobra passa Billie nie mija. W tym miesiącu razem z bratem Finneasem została nagrodzona przez „Variety" za piosenkę „No Time To Die" do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Za ten sam utwór rodzeństwo zostało wyróżnione podczas Hollywood Music In Media Awards.

Zobacz wideo Wracają bohaterki "Seksu w wielkim mieście" - co jeszcze w popkulturze?

Wydany w lipcu 2021 roku album „Happier Than Ever" zanotował rewelacyjny debiut na listach sprzedaży na całym świecie, także w Polsce. Płyta z miejsca trafiła na najwyższą pozycję zestawień w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, Francji, Włoszech, Belgii, Austrii, Danii, Holandii, Norwegii, Szwajcarii, Irlandii oraz Nowej Zelandii. W USA „Happier Than Ever" zanotowało najlepszy debiut winylowy od 30 lat.

Więcej o: