Young Leosia rozniosła warszawski Torwar. Zapis koncertu trafi na CANAL+ online

CANAL+ online rozbudowuje koncertowe portfolio. Już 29 grudnia w serwisie pojawi się pełny zapis z występu Young Leosi, która zasłynęła hitem "Szklanki" i stała się ulubienicą młodego pokolenia. Koncert wieńczy jej pierwszą solową trasę koncertową "Hulanki Tour". Warto dodać, że woje wynagrodzenie za warszawski występ Leosia przeznaczyła na rzecz fundacji Inspiring Girls Polska.

Karierę zaczynała jako didżejka, dziś jest najpopularniejszą polską raperką młodego pokolenia. Young Leosia to 23-latka, której hit "Szklanki" wydany na początku tego roku szturmem podbił internet, w miesiąc notując 9 mln wyświetleń na YouTube – dziś ma ich blisko 28 mln – i zdobywając szczyty polskiej listy Apple Music i Spotify. Jej debiutancka epka "Hulanki" pokryła się platyną.

Zobacz wideo Julia Pośnik - Żabson, Young Leosia i Mata. Z kim feat, z kim balet, a z kim randka?

Young Leosia wyprzedaje Torwar i wspiera dziewczyny. "Staram się być przykładem kobiety, która radzi sobie w męskim świecie"

21 grudnia na warszawskim Torwarze młoda gwiazda zagrała ostatni w tym roku koncert, z rozmachem kończąc pierwszą solową trasę. Wszystkie występy pod szyldem "Hulanki Tour" cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów, a bilety wyprzedawały się w zawrotnym tempie. Young Leosia zagrała w siedmiu największych polskich miastach, w tym aż dwukrotnie w czterech z nich. Specjalnie na te wydarzenia przygotowała dla fanów muzyczno-taneczno-wizualne widowisko, wykonując takie hity jak "Pościg", "Stonerki", "Baila Ella" czy "Wyspy". W trakcie trasy nie brakowało niespodzianek. Podczas pierwszego koncertu w Krakowie na scenie pojawili się członkowie popularnej Ekipy. Z kolei na Torwarze do Leosi dołączył m.in. Mata.

Young Leosia wzbudziła sporo pozytywnych emocji gestem, na który zdecydowała się przy okazji finału "Hulanki Tour". "Jestem wdzięczna za to co mam dzisiaj, a to, co będzie jutro, przyjmuję z pokorą. Znalazłam się w takiej sytuacji, że teraz to ja jestem w stanie pomagać innym osobom. Dlatego we współpracy z partnerem mojej trasy stworzyliśmy kampanię, która zwraca uwagę na tak ważną kwestię jak edukowanie i utwierdzanie dziewczyn w tym, że mogą, a przede wszystkim potrafią osiągnąć to, o czym marzą" - napisała raperka na Instagramie i ogłosiła, że wraz z CCC przekazuje 50 tys. zł fundacji Inspiring Girls Polska. Jej misją jest "inspirowanie dziewczynek do osiągania wielkich celów".

Od zawsze staram się być przykładem kobiety, która radzi sobie w tym "męskim" świecie nie gorzej niż jej koledzy. Czuję, że to, co robię, jest słuszne i potrzebne. Gdyby nie wiele osób na drodze mojego życia, nie byłoby mnie tu dzisiaj. Również gdyby ktoś powiedział mi kiedyś, że czegoś się nie da, nie byłoby mnie tu dzisiaj

- zaznaczyła Young Leosia.

 

Emisja finałowego koncertu "Hulanki Tour" to kolejna współpraca CANAL+ ze środowiskiem rapowym. W serwisie CANAL+ online dostępny jest już występ Maty z warszawskiego Lotniska Bemowo – największy solowy koncert w historii polskiego hip-hopu – oraz wieńczący trasę "Pułapki na motyle" występ Sobla.

Więcej o: