Specjalny koncert Gazeta.pl i Mikromusic na pożegnanie roku. Zapraszamy!

Zanim na dobre pożegnamy rok 2021, proponujemy wszystkim czytelniczkom i czytelnikom Gazeta.pl wyjątkowe spotkanie przy kojącej, ale i pobudzającej do myślenia muzyce. Zespół Mikromusic przygotował dla nas koncertowy zestaw piosenek, w którym nie zabrakło oczywiście "Takiego chłopaka" i utworów z ostatniej płyty "Kraksa". Zapraszamy do oglądania.

Na Gazeta.pl możecie obejrzeć specjalny koncert zespołu Mikromusic. - Ten konkretny występ odbył się bez publiczności na widowni, było z nami tylko kilka osób. Przez cały koncert miałam przeświadczenie, że na przodach nic nie słychać, więc czułam się, jakbym grała w studiu. Ostatecznie okazało się, że nasza kilkuosobowa publiczność bawiła się świetnie, bo słyszała nas bardzo dobrze - mówiła w rozmowie z nami Natalia Grosiak, wokalistka i autorka tekstów. - Uwielbiam występować z Mikromusic, czuję się z nimi na scenie bardzo bezpiecznie. To ekipa niezawodna. Nawet jeśli komuś przydarzy się pomyłka, powinie się noga, cała ekipa leci na ratunek, wtedy muzycznie wydarzają się rzeczy niepowtarzalne. 

Na występie dla naszych czytelniczek i czytelników wszystko poszło jak z płatka, co z pewnością nie umknie waszej uwadze. Możecie wysłuchać m.in. koncertowej aranżacji "Takiego chłopaka", przeboju, który przyniósł Mikromusic największy rozgłos. Śmiech i wzruszenie gwarantują piosenki z albumu "Kraksa". Obok Natalii Grosiak na warszawskiej Scenie Relax pojawiła się Bovska - nie zdradzimy wam jednak, jaką piosenkę wspólnie wykonały panie, bo warto przekonać się o tym samemu. Zapraszamy!

Więcej o:

Polecane dla Ciebie