Specjalny koncert Gazeta.pl i Mikromusic na pożegnanie roku. Zapraszamy!

Zanim na dobre pożegnamy rok 2021, proponujemy wszystkim czytelniczkom i czytelnikom Gazeta.pl wyjątkowe spotkanie przy kojącej, ale i pobudzającej do myślenia muzyce. Zespół Mikromusic przygotował dla nas koncertowy zestaw piosenek, w którym nie zabrakło oczywiście "Takiego chłopaka" i utworów z ostatniej płyty "Kraksa". Zapraszamy do oglądania.

Na Gazeta.pl możecie obejrzeć specjalny koncert zespołu Mikromusic. - Ten konkretny występ odbył się bez publiczności na widowni, było z nami tylko kilka osób. Przez cały koncert miałam przeświadczenie, że na przodach nic nie słychać, więc czułam się, jakbym grała w studiu. Ostatecznie okazało się, że nasza kilkuosobowa publiczność bawiła się świetnie, bo słyszała nas bardzo dobrze - mówiła w rozmowie z nami Natalia Grosiak, wokalistka i autorka tekstów. - Uwielbiam występować z Mikromusic, czuję się z nimi na scenie bardzo bezpiecznie. To ekipa niezawodna. Nawet jeśli komuś przydarzy się pomyłka, powinie się noga, cała ekipa leci na ratunek, wtedy muzycznie wydarzają się rzeczy niepowtarzalne. 

Natalia Grosiak i MikromusicNatalia Grosiak: Polska jest trochę jak zagubione dziecko, które potrzebuje wsparcia [WYWIAD]

Na występie dla naszych czytelniczek i czytelników wszystko poszło jak z płatka, co z pewnością nie umknie waszej uwadze. Możecie wysłuchać m.in. koncertowej aranżacji "Takiego chłopaka", przeboju, który przyniósł Mikromusic największy rozgłos. Śmiech i wzruszenie gwarantują piosenki z albumu "Kraksa". Obok Natalii Grosiak na warszawskiej Scenie Relax pojawiła się Bovska - nie zdradzimy wam jednak, jaką piosenkę wspólnie wykonały panie, bo warto przekonać się o tym samemu. Zapraszamy!

Więcej o:

Polecane dla Ciebie