Nergal: "To chyba najbardziej kontrowersyjny utwór, jaki kiedykolwiek opublikowałem". Zobacz teledysk do "Blues And Cocaine"

"Blues And Cocaine" to najnowszy singiel Me And That Man. Duet tworzą Nergal oraz John Porter, a utwór pochodzi z ich trzeciego wspólnego studyjnego albumu. Co ciekawe, powstał jeszcze w trakcie prac nad pierwszą płytą.

Nergal, czyli Adam Darski, mówi o tym utworze:

'Blues and Cocaine' to chyba najbardziej kontrowersyjny utwór, jaki kiedykolwiek opublikowałem. Uwielbiam tę piosenkę i wideo jej towarzyszące - myślę, że na pewno jest to jeden z najmocniejszych punktów całego albumu. O mały włos utwór nigdy nie ujrzałby światła dziennego. Szczegóły są, szczerze mówiąc, zbyt 'polityczne' jak na mój gust… a ja jestem tylko błaznem w Trybunale Opinii Publicznej. Mam nadzieję, że podoba Wam się fascynujący, gościnny występ Pana Michale Gravesa za mikrofonem.

W rozmowie z Gazeta.pl dodał:

Jedna piosenka - "Blues and Cocaine" - pamięta nawet czasy "Songs of the Love and Death" (pierwsza płyta Me And That Man nagrana z Johnem Porterem - przyp. red). Przezimowała pięć sezonów w mojej szufladzie, po tym czasie ją wyciągnąłem i stwierdziłem, że należy dać jej szansę.

Nergal o utworze: "O mały włos utwór nigdy nie ujrzałby światła dziennego". Posłuchaj i zobacz teledysk

Teledysk wygląda tak:

 

Nowy, trzeci w dyskografii Me And That Man album, z którego pochodzi "Blues nd Cocaine", jest swoistą kontynuacją wydanego w 2020 "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1". Album uplasował się na 7 pozycji na oficjalnej liście sprzedaży OLiS, a wersja LP znalazła się na drugim miejscu.

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Me And That Man powstał w 2016 roku. Pierwszy album duetu, który tworzą wokalista Behemoth i John Porter, został wydany w 2017 roku i był zatytułowany "Songs of Love and Death".

Zobacz wideo Pewna dziennikarka doliczyła się w pierwszym sezonie prawie 30 penisów. Zendaya wraca w "Euforii"

Album, podobnie jak poprzedni, został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski – gitara / voc, Sasha Boole – gitara / voc, Matteo Bassoli – bass / voc oraz Łukasz Kumański – perkusja / voc. Na płycie po raz kolejny nie zabraknie licznych, interesujących i zaskakujących gości – między innymi: Gary Holt (Slayer, Exodus), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Mary Goore, Randy Blythe (Lamb Of God), Myrkur, Devin Townsend, David Vincent, Doug Blair (WASP), Hank von Hell ( Turbonegro) i Olve „Abbath" Eikemo (Immortal, Abbath).

Więcej o: