Nergal: "To chyba najbardziej kontrowersyjny utwór, jaki kiedykolwiek opublikowałem". Zobacz teledysk do "Blues And Cocaine"

"Blues And Cocaine" to najnowszy singiel Me And That Man. Duet tworzą Nergal oraz John Porter, a utwór pochodzi z ich trzeciego wspólnego studyjnego albumu. Co ciekawe, powstał jeszcze w trakcie prac nad pierwszą płytą.

Nergal, czyli Adam Darski, mówi o tym utworze:

'Blues and Cocaine' to chyba najbardziej kontrowersyjny utwór, jaki kiedykolwiek opublikowałem. Uwielbiam tę piosenkę i wideo jej towarzyszące - myślę, że na pewno jest to jeden z najmocniejszych punktów całego albumu. O mały włos utwór nigdy nie ujrzałby światła dziennego. Szczegóły są, szczerze mówiąc, zbyt 'polityczne' jak na mój gust… a ja jestem tylko błaznem w Trybunale Opinii Publicznej. Mam nadzieję, że podoba Wam się fascynujący, gościnny występ Pana Michale Gravesa za mikrofonem.

355 Te kobiety potrafią skopać tyłki złoczyńcom. Do tej grupy właśnie dołącza ekipa "355"

W rozmowie z Gazeta.pl dodał:

Jedna piosenka - "Blues and Cocaine" - pamięta nawet czasy "Songs of the Love and Death" (pierwsza płyta Me And That Man nagrana z Johnem Porterem - przyp. red). Przezimowała pięć sezonów w mojej szufladzie, po tym czasie ją wyciągnąłem i stwierdziłem, że należy dać jej szansę.

Nergal o utworze: "O mały włos utwór nigdy nie ujrzałby światła dziennego". Posłuchaj i zobacz teledysk

Teledysk wygląda tak:

 

Nowy, trzeci w dyskografii Me And That Man album, z którego pochodzi "Blues nd Cocaine", jest swoistą kontynuacją wydanego w 2020 "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1". Album uplasował się na 7 pozycji na oficjalnej liście sprzedaży OLiS, a wersja LP znalazła się na drugim miejscu.

Aplikacja serwisu Netflix Netflix ostrzega Polaków: nie wolno współdzielić z innymi swojego konta

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Me And That Man powstał w 2016 roku. Pierwszy album duetu, który tworzą wokalista Behemoth i John Porter, został wydany w 2017 roku i był zatytułowany "Songs of Love and Death".

Zobacz wideo Pewna dziennikarka doliczyła się w pierwszym sezonie prawie 30 penisów. Zendaya wraca w "Euforii"

Album, podobnie jak poprzedni, został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski – gitara / voc, Sasha Boole – gitara / voc, Matteo Bassoli – bass / voc oraz Łukasz Kumański – perkusja / voc. Na płycie po raz kolejny nie zabraknie licznych, interesujących i zaskakujących gości – między innymi: Gary Holt (Slayer, Exodus), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Mary Goore, Randy Blythe (Lamb Of God), Myrkur, Devin Townsend, David Vincent, Doug Blair (WASP), Hank von Hell ( Turbonegro) i Olve „Abbath" Eikemo (Immortal, Abbath).

Więcej o: