Zagraj w tenisa z Anią Wyszkoni [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Zmierz się na korcie z Anią Wyszkoni. Piosenkarka zaprasza do rozegrania seta zwycięzcę licytacji, która odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ania Wyszkoni, która w październiku zeszłego roku wydała swój piąty solowy studyjny album 
"Nieznośna Lekkość Hitu", świętując 25-lecie na scenie, zaprasza osobę, która przekaże w ramach aukcji najwyższą kwotę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, do Wrocławia. Zwycięzca licytacji będzie miał szansę rozegrać seta w tenisa ziemnego, którego piosenkarka z pasją od lat trenuje w chwilach wolnych od nagrywania płyt i koncertowania.

Set na korcie z Anią Wyszkoni. Weź udział w licytacji >>>

Ania Wyszkoni w latach 1996–2010 była wokalistą zespołu Łzy. Solowo wydała pięć albumów: "Pan i Pani" (2009), "Życie jest w porządku" (2012), "Kolędy wielkie" (2015), "Jestem tu nowa" (2017) i "Nieznośna lekkość hitu" (2021). 

Zobacz wideo "Nie bałam się śpiewania, a rozmowy z Wojciechem Mannem". Czyli Anna Wyszkoni nie tylko przeszłości

Licytuj także:

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 24 stycznia i kończą 31 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej. >>

Więcej o: