Licytuj dzień z Patrickiem the Panem i dogranie się do nowej piosenki [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Patrick The Pan to tak naprawdę Piotr Madej, czyli alternatywny artysta młodego pokolenia. Kiedy nie występuje jako Patrick, koncertuje jako muzyk z Dawidem Podsiadłą. Działa prężnie również jako producent dla innych wykonawców w swoim krakowskim studiu. Zwycięzca aukcji będzie mógł spędzić z artystą dzień i dograć się do jego nowego utworu. Licytacja odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Patrick the Pan jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcje. W zeszłym roku wydał swój czwarty studyjny album "Miło wszystko", z którego pochodzi m.in. "Nie chcę psa". 

Dzień z Patrickiem the Panem i dogranie się do nowej piosenki. Weź udział w licytacji >>

 

Na "Miło wszystko" pojawili się także goście. W piosence "Zmiany, zmiany" słyszymy rapera Meek Oh Why’a, który współtworzył tekst i zagrał na trąbce. Tekstowo Patricka The Pana wsparła również Daria Zawiałow przy piosence "Remanenty serc". W singlu "Porozmawiajmy o emocjach" słyszymy też uzdolnionych instrumentalistów, takich jak saksofonistka Monika Muc (na co dzień gra m.in. z Królem) oraz Kuba Duda, gitarzysta. Z kolei w piosence "Toronto" refren wzbogacają głosy Dawida Podsiadły, Misi Furtak, Kamila Kowalskiego oraz babci Lodzi. Jeśli chcesz, by w jego następnym utworze było słychać twój głos (albo podarować taką możliwość komuś bliskiemu), weź udział w licytacji.

Licytuj też: 

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 24 stycznia i kończą 31 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej. >>

Zobacz wideo 29. Finał WOŚP. Tak wyglądało Światełko do nieba
Więcej o: