Licytuj test pressy albumów Starego Miasta "Minuty" i "Stare Miasto" z autografami [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Unikatowe test pressy albumów Starego Miasta podpisane przez wszystkich członków składu mogą być twoje. Licytacja odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Stare Miasto to legendarna polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Funkcjonowała w latach 1998-2002. Mamy do licytacji dwa unikatowe test pressy albumów Stare Miasto - "Minuty" oraz "Stare Miasto" podpisane przez wszystkich członków składu, w eleganckich obwolutach Def Jam. Preorder "Minut" rozszedł się jesienią w niecałe 24 godziny, dziś rusza przedsprzedaż "Starego Miasta", debiutanckiego krążka zespołu.

Wydawnictwo podobnie do "Minut" doczekało się odświeżonej przez Jacka Rudzkiego poligrafii, wzbogaconej o archiwalne zdjęcia zespołu z czasów nagrywania "Starego Miasta". Premiera dwupłytowego wydawnictwa odbędzie się w marcu 2022 roku.

Press testy z autografami członków składu Stare Miasto - licytuj >>

 

Licytuj też: 

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 24 stycznia i kończą 31 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej. >>

Zobacz wideo 29. Finał WOŚP. Światełko do nieba
Więcej o: