Licytuj kamizelkę od Patrycji Markowskiej [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Jeansowa kamizelka Patrycji Markowskiej trafi do zwycięzcy licytacji, która odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kamizelka nabijana ćwiekami podarowana przez Patrycję Markowską może być twoja.

Licytuj kamizelkę Patrycji Markowskiej >>

Patrycja Markowska to wokalistka i autorka tekstów. Jej najnowszy album studyjny, zatytułowany "Droga", ukazał się w 2019 roku. Markowska śpiewa na nim razem ze swoim ojcem Grzegorzem Markowskim, wieloletnim frontmanem zespołu Perfect. Z tego albumu pochodzą single takie jak "Lustro" czy "Echem zostawimy ślad".

 

Licytuj też:

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 24 stycznia i kończą 31 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej. >>

Zobacz wideo Jak wyglądał 29. Finał WOŚP zza kulis?
Więcej o: