Fotografia Ewy Bem z autografem [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Wyjątkowe zdjęcie Ewy Bem może być twoje - wystarczy wziąć udział w licytacji, która odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Na aukcję dla WOŚP przekazuję moją fotografię autorstwa Jarka Wierzbickiego, którą Jarek wykonał 31 lipca 2021 roku na koncercie 50-lecia mojej pracy artystycznej, który odbył się w Gdyni w ramach Ladies’ Jazz Festival - napisała wokalistka. Ewa Bem dodaje:

Fotografia jest osobiście przeze mnie podpisana, oprawiona z dołączonym certyfikatem autentyczności autora z numerem 5.

Wymiary fotografii to 40x60 cm (z ramą 50x70 cm).

Zdjęcie Ewy Bem z autografem. Weź udział w licytacji >>

Ewa Bem to pierwsza dama polskiego jazzu. Ma na koncie siedem studyjnych albumów. Do historii piosenki jazzowej i rozrywkowej weszły jej wykonania utworów: "Żyj kolorowo", "Moje serce to jest muzyk", "Gram o wszystko" czy "Wyszłam za mąż, zaraz wracam". W listopadzie zeszłego roku wróciła po dłuższej przerwie płytą "LIVE". To zapis koncertu, który odbył się w Sali Koncertowej Polskiego Radia Wrocław 4 marca 2015 roku, jako ostatni przed przerwą sceniczną artystki.

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz wideo 29. Finał WOŚP. Światełko do nieba

W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 24 stycznia i kończą 31 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej. >>

Więcej o: