Czy wreszcie Spice Girls wystąpią razem? Jeśli taka okazja ich nie nakłoni, to chyba już nigdy tego nie zobaczymy

Wszystkie członkinie legendarnego zespołu Spice Girls miały dostać zaproszenie od BBC, by wziąć udział w specjalnym koncercie z okazji 70. rocznicy panowania królowej Elżbiety II.

Jak informuje "The Sun", teraz "piłka jest po stronie dziewczyn". Czy wystąpią wszystkie 4 czerwca tego roku przed pałacem Buckingham? Ostatnio wszystkie "spicetki" - Geri Horner, Melanie Chisholm, Victoria Beckham, Melanie Brown i Emma Bunton - śpiewały razem na scenie podczas igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Kiedy grupa ogłosiła, że w 2019 roku wyrusza w (wyprzedaną w ekspresowym tempie) trasę koncertową, Beckham nie była nią zainteresowana.

Ed Sheeren, Stevie Wonder i Spice Girls? To by było coś

Nie od dzisiaj jednak wiadomo, jak wielką wagę będzie miał występ na Platynowym Jubileuszu Elżbiety II. Brytyjczycy, by świętować, dostali aż cztery dni wolne od pracy, a koncert ma być najbardziej spektakularnym elementem obchodów tej rocznicy. 10 lat temu na scenie pojawiły się takie ikony jak Paul McCarteney, Annie Lennox czy Kylie Minogue. Teraz na pewno wystąpią Ed Sheeran i Stevie Wonder.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pewne jest także to, że Victoria Beckham, podobnie jak wielu poddanych, darzy dużym szacunkiem królową i niejednokrotnie bywała zapraszana przez rodzinę królewską do uczestniczenia w ważnych dla monarchii wydarzeniach - była choćby na ślubach księcia Williama i Harry'ego.

Zobacz wideo Nowe seriale na horyzoncie. W "Monarch" i "Magpie Murders" odkrywamy mroczne tajemnice

"Szefowie BBC są zdeterminowani, aby stworzyć program, który zostanie zapamiętany na długo. A który zespół jest bardziej kultowy niż Spice Girls? Do wokalistek wysłane już zostały zaproszenia, i to, czy wystąpią, zależy już tylko od nich" - zdradza informator "The Sun", cytowany przez inne brytyjskie media.

Spice Girls powstały w 1994 roku i formalnie zakończył działalność w 2000 roku. Potem wracały w latach 2007-2008, 2012, 2016 i od 2018, ale jedynie właśnie w 2012 podczas igrzysk wystąpiły razem z Victorią Beckham.

Więcej o: