Shawn Mendes pokazał teledysk do nowego singla. Zobacz wideo do "When You're Gone"

Shawn Mendes wydał nowy singiel "When You're Gone". Do utworu powstał nakręcony w Toronto teledysk.

"When You’re Gone" to następca wydanego w grudniu singla "It’ll Be Okay". Autorami utworu są Shawn Mendes oraz Jonah Shy i Scott Harris, odpowiadający również za produkcję. Do nowego singla powstał teledysk wyreżyserowany przez Jaya Martina, który stworzył także klipy do "It’ll Be Okay", "Mercy" i "Stitches". Ujęcia zostały nakręcone w Toronto oraz Austin podczas występu Shawna na festiwalu SXSW.

Shawn Mendes - "When You’re Gone". Jest teledysk. W czerwcu zagra w Polsce

 

27 czerwca Shawn Mendes rozpocznie trasę koncertową koncertem w Portland. Europejska część trasy rozpocznie się koncertem 31 maja 2023 roku w Bolonii we Włoszech. Zaplanowane są dwa koncerty w Krakowie - 19 i 20 czerwca 2023 roku.

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Shawn Mendes w 2020 roku wydał swój czwarty, studyjny album "Wonder", który spotkał się z entuzjastycznymi recenzjami. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu w USA, czyniąc Shawna jednym z zaledwie trzech artystów na świecie, którzy umieścili aż cztery albumy na szczycie Billboard Top 200 w wieku do 22 lat.

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

W 2019 roku Shawn Mendes był nominowany do nagrody Grammy za utwór "Señorita", nagrany wspólnie z Camilą Cabello. Natomiast w 2018 roku otrzymał dwie nominacje do Grammy w kategoriach najlepszy album pop (za jego trzeci, imienny album) oraz piosenka roku za "In My Blood". W tym samym roku, platynowy singiel wokalisty, "If I Can’t Have You", znalazł się na 1. pozycji zestawienia iTunes oraz na 2. lokacie Billboard Hot 100. Za sprawą numerów "Señorita" i "If I Can’t Have You", Shawn Mendes stał się pierwszym w historii artystą, który jednocześnie okupował 1. i 2 miejsce zestawienia Top 40 chart.

Shawn Mendes może pochwalić się ponad 62 miliardami streamów na świecie oraz 10 miliardami odtworzeń klipów na YouTube. W 2018 roku został umieszczony na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu "Time" oraz otrzymał tytuł najbardziej wpływowego artysty i nastolatka na świecie na wszystkich platformach społecznościowych (według ROI Influencer Media). Trafił również do zestawień "21 Under 21" Billboardu, "30 Under 30" Forbesa czy "25 Under 25" Spotify.

W 2019 roku wokalista powołał do życia swoją fundację, w ramach której pomaga młodzieży.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: