Harry Styles powraca z piosenką "As It Was". Zachwycający teledysk stworzyła ekipa z Ukrainy

Harry Styles podzielił się wyczekiwaną przez fanów piosenką "As It Was" ze swojego trzeciego solowego albumu "Harry's House", który ukaże się w maju. Premierze singla towarzyszy barwny, nastrojowy teledysk stworzony przez ekipę ukraińskiej reżyserki Tanu Muino.

- Wyreżyserowanie teledysku Harry'ego Stylesa było dla mnie spełnieniem marzeń z listy życzeń, ponieważ jest moim ulubionym wykonawcą - czytamy w wypowiedzi Tanu Muino w komunikacie prasowym. Ukraińska reżyserka przybliżyła okoliczności powstawania klipu, które zbiegły się z wybuchem wojny w jej ojczyźnie.

Zobacz wideo Kiedy Coppola kręcił "Ojca chrzestnego", "brazylijska connection" robiła interesy

Harry Styles z nowym teledyskiem. Słodko-gorzka praca na planie

- Praca na planie okazała się słodko-gorzka, ponieważ najpierw były to jedne z najszczęśliwszych dni w moim życiu, ale podczas drugiego dnia zdjęć mój kraj został najechany. Możecie sobie wyobrazić szalone emocje, które towarzyszyły nam podczas kręcenia teledysku - podkreśla Muino. - Ja i moja ekipa z Ukrainy włożyliśmy w to wideo mnóstwo serca, co możecie zobaczyć na ekranie. To będzie teledysk, którego nigdy nie zapomnę, a teraz mogę szczęśliwie przejść na emeryturę.

 

Bardzo osobisty utwór "As It Was" mocno odwołuje się brzmieniem do klimatów nowej fali lat 80. Promowany przez piosenkę album "Harry's House" powstawał w Los Angeles, Tokio oraz różnych brytyjskich miastach w latach 2020-2021. Styles napisał materiał na swój trzeci solowy album wraz ze stałymi współpracownikami: Kidem Harpoonem, Tylerem Johnsonem i Mitchem Rowlandem.

Po raz pierwszy Harry Styles zapowiedział nadchodzący krążek w marcu, kiedy ujawnił okładkę. Jak podaje Pitchfork, tytuł albumu może nawiązywać do piosenki Joni Mitchell "Harry’s House / Centerpiece" z jej płyty "The Hissing of Summer Lawns" z 1975 roku. Styles nigdy nie ukrywał, że jest wielkim fanem piosenkarki i autorki tekstów - z kolei Mitchell na Twitterze wyraziła niedawno aprobatę dla tytułu kolejnego wydawnictwa Stylesa, pisząc: "kocham ten tytuł". "Harry's House" ukaże się 20 maja nakładem Columbia i Erskine Records.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl >>.

Więcej o: