Smolasty i Young Leosia razem. Blaski i cienie miłości w najnowszym utworze "Boję się kochać"

Smolasty ma ostatnio bardzo dobrą passę. Jego kolejne single biją rekordy popularności w serwisach streamingowych, a teledyski osiągają wielomilionowe wyświetlenia na YouTube. Raper i wokalista nie zwalnia tempa - po utworze "Toxic Baby" prezentuje nowy singiel. Do współpracy przy piosence "Boję się kochać" Smolasty zaprosił Young Leosię.

W numerze "Boję się kochać" Smolasty po raz pierwszy łączy siły z Young Leosią. Ich wspólna produkcja jest utrzymana jest w mocno popowym stylu, który od razu przywodzi na myśl ejtisowe tęsknoty The Weeknda. Niespodziewane połączenie dwójki wrażliwych na sprawy sercowe artystów zaowocowało kawałkiem w dość nietypowym i nieoczywistym dla Smolastego i Leosi klimacie.

Zobacz wideo Kiedy Coppola kręcił "Ojca chrzestnego", oni robili prawdziwe gangsterskie interesy

Young Leosia i Smolasty w duecie

Kiedyś Smolasty śpiewał "nie trafiłaś na fake love" - teraz otwarcie mówi, że boi się kochać i "chciałby w końcu być szczęśliwy". Z kolei Young Leosia przekazuje słuchaczom swoją receptę na szczęście. Bajkowe oblicze Leosi mieliśmy już okazję zobaczyć w teledysku do hitu Maty "Kiss cam (Podryw roku)". DJ-ka i wokalistka związana z kolektywem Internaziomale w roli obiektu uczuć Młodego Matczaka była wręcz nie do poznania. Tym razem ulubienica imprezowiczów sama wkroczyła w rozmarzony muzyczny klimat. "Mam patenty na szczęście, przepis na uśmiech, klucz do dobrej zabawy / Będę lekiem na serce, lecz zniknę, gdy uśniesz / czemu jesteśmy tacy sami?" - pyta Young Leosia w piosence "Boję się kochać".

 

Teledysk, wyreżyserowany przez Piotra Zajączkowskiego, można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube Smolastego. W klipie wystąpili znani twórcy z TikToka: Maja Janowska (@majajanowska), Alex Kwiatkowski (@alexieytop), Julka Gizelska (@julkagizelska) i Szymon Bożycki (@shimmybruh). 

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl >>.

Więcej o: