Ella Mai z sercem na dłoni. 6 maja nowa płyta gwiazdy R&B

Ella Mai, światowej sławy gwiazda R&B i laureatka Grammy, zapowiada swój drugi studyjny album. Płyta "Heart on My Sleeve" ukaże się 6 maja. Wśród gości znaleźli się Latto, Lucky Day i Roddy Ricch.

Album "Heart on My Sleeve", który sama Mai określa jako jej najdelikatniejszy i najbardziej szczery projekt w karierze, to następca imiennego debiutu z 2018 roku. Główny singiel z płyty, "D.F.M.U.", sukcesywnie zdobywa kolejne pozycje zestawienia Urban & Rhythmic. 

Zobacz wideo Kiedy Coppola kręcił "Ojca chrzestnego", oni naprawdę kręcili mafijne interesy

Ella Mai lśni na brytyjskiej scenie R&B

W pracy nad piosenką "D.F.M.U." angielską wokalistkę wspierał jej stały współpracownik DJ Mustard, a także Prince Charlez. Utwór opowiada o zakochaniu i wewnętrznych bitwach związanych z tym stanem. - Nie myślałam, że to będzie tak trudne, to czyste szaleństwo, że opuszczam gardę - śpiewa Ella. "D.F.M.U." towarzyszy niezwykle klimatyczny, zachwycający klip w reżyserii Lorisa Russiera. Teledysk przybliża delikatniejszą, bardziej wrażliwą stronę Elli, a nawiązania do lat 90. reprezentują miłość Mai do artystów tamtej dekady.

 

Debiutancki singiel Elli Mai, "Boo'd Up", siedmiokrotnie pokrył się platyną i spędził najwięcej tygodni na szczycie notowania R&B/Hip-Hop Billboard Airplay wśród wszystkich artystek w historii. Kolejny utwór wokalistki, "Trip", dotarł na 11. miejsce głównego zestawienia Billboardu, a jej imienny album dwukrotnie pokrył się platyną w USA. Ella Mai na koncie ma też Grammy, po trzy statuetki Billboard Music, iHeartRadio i Soul Train Award oraz nagrodę BET Viewers’ Choice.

Lista utworów z albumu "Heart on My Sleeve":

 1. Trying
 2. Not Another Love Song
 3. Didn’t Say (ft. Latto)
 4. Break My Heart
 5. Fallen Angel
 6. How (ft. Roddy Ricch)
 7. Pieces
 8. DFMU
 9. Hide
 10. Power Of A Woman
 11. A Mess (ft. Lucky Daye)
 12. Feels Like
 13. Leave You Alone
 14. Sink or Swim
 15. Fading Out

Premiera nowej płyty Elli Mai - 6 maja.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl >>.

Więcej o: