13. edycja Męskiego Grania. Czeka nas 16 koncertów w ośmiu miastach

Męskie Granie w 2022 roku odbędzie się w ośmiu miastach, po raz pierwszy festiwal potrwa w każdym z nich dwa dni. Przedsprzedaż biletów na jedną z największych imprez muzycznych w Polsce rusza jeszcze w tym tygodniu.

W nadchodzących tygodniach organizatorzy mają ujawnić, jacy artyści wystąpią podczas 13. edycji Męskiego Grania. Koncerty mają odbywać się w piątki i soboty, a artyści zgrają na dwóch scenach. Orkiestrę Męskiego Grania fani usłyszą w soboty. Natomiast w piątki koncerty będą zakończone wyjątkowym projektem, który zostanie przygotowany specjalnie na tegoroczną trasę Męskiego Grania i  którego nie będzie można usłyszeć w żadnym innym miejscu. 

Zobacz wideo Relacja z koncertu Męskie Granie w Warszawie

Męskie Granie w nowej odsłonie - 16 koncertów w ośmiu miastach 

- Przed nami 13. edycja trasy, która z pewnością będzie wyjątkowa. Po jubileuszowej, dziesiątej odsłonie projektu, mieliśmy apetyt na więcej i na wprowadzenie nowych rozwiązań. Niestety, ze względu na pandemię mogliśmy przygotować tylko jeden koncert online, a rok później trasa odbyła się w pandemicznej rzeczywistość - przekazała Dorota Nowakowska, managerka marki Żywiec. I dodała, że organizatorzy chcą,"aby 13. edycja była pełna nowej energii". - Przygotowaliśmy wiele projektów specjalnych, a całe wydarzenie będzie jeszcze bardziej inspirującym i angażującym doświadczeniem. To także spójna, dwudniowa formuła i aż osiem miast. Zapowiada się prawdziwie muzyczne lato - zapowiedziała.

Męskie Granie w 2022 r. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty? [HARMONOGRAM]

Męskie Granie w 2022 roku zagra w ośmiu miastach:

  • Poznań (24-25 czerwca) - Park Cytadela;
  • Katowice (8-9 lipca) - Muchowiec;
  • Warszawa (15-16 lipca) - Służewiec;
  • Wrocław (22-23 lipca) - Partynice;
  • Kraków (29-30 lipca) - Muzeum Lotnictwa;
  • Szczecin (12-13 sierpnia) - Łasztownia;
  • Gdańsk ( 19-20 sierpnia) - Polsat Plus Arena;
  • Żywiec (26-27 sierpnia) -  Amfiteatr Pod Grojcem.

Kiedy rusza przedsprzedaż biletów na Męskie Granie? 

Przedsprzedaż biletów dla posiadaczy Allegro SMART! ruszy w czwartek 7 kwietnia o g. 12 i potrwa do północy lub do wyczerpania puli. Z kolei przedsprzedaż biletów dostępnych dla wszystkich rozpocznie się w piątek 8 kwietnia o g. 12. Bilet jednodniowy będzie kosztować 199 złotych, a karnet na dwa dni 360 zł. 

Więcej o: