Najbardziej hipnotyzujący duet tej wiosny. Paula Roma i Rosalie. prezentują wspólny singiel "Przez przypadki"

Paula Roma kolejny raz częstuje słuchaczy alternatywnym brzmieniem i zaskakuje zaproszeniem do duetu Rosalie. Obdarzona jasnym, srebrzystym wokalem artystka reprezentująca nurt R&B działa w utworze "Przez przypadki" jako przeciwwaga do ciemnego głosu Pauli Romy, idealnie dopełniając tę historię.

- Wzloty i upadki, czyli słodko-gorzka miłość. Wsłuchując się w utwór, doświadczamy czegoś na kształt powolnego zanurzania się, po to, aby na refrenie móc wzlecieć niczym w młodzieńczej, pierwszej fazie miłości - mówi o piosence "Przez przypadki" Paula Roma.

Zobacz wideo POPKultura, odc. 110

Paula Roma i Rosalie. odmieniają się "Przez przypadki"

Nakręcony w nocnej scenerii klip symbolizuje spotkanie dwóch kobiet, które mijają się, ukazując kontrast pomiędzy bielą i czernią uczuć. Dynamiczne przejścia między scenami pokazują burzliwą drogę do akceptacji siebie w długiej relacji. Obraz stworzony został przez Mort Video w reżyserii Marty Bijan, a najciekawsze momenty na fotografiach uwieczniła Ola Bodnaruś.

 

Paula Roma jest znana z bardzo dobrze przyjętej przez rynek muzyczny EP-ki "Cześć, tu Paula Roma" oraz ostatniego singla "Uziemienie". Roma jest autorką tekstu "Przez przypadki" oraz współautorką kompozycji, którą stworzyła wraz z Jurkiem Zagórskim, producentem utworu.

Z kolei ostatnim albumem w dyskografii Rosalie jest "IDeal", który ukazał się nakładem Def Jam Recording Poland i zadebiutował na czwartym miejscu zestawienia OLiS. Krążek promowały m.in. single "Chmury", "Moment", "Nie mów" i "Ciemność", na którym gościnnie udzielił się schafter. Za produkcję na płycie odpowiadali duet Martin Lange, Ment XXL i Chloe Martini. Rosalie. została laureatką Fryderyka 2021 w kategorii Album roku soul, R’N’B, gospel.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl >>.

Więcej o: