Dawid Podsiadło w duecie z sanah. Zapowiada też: Będą jeszcze niespodzianki

- "Uczta" to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu - mówi sanah. Ona i Dawid Podsiadło podzielili się ze słuchaczami utworem "Ostatnia nadzieja", a premiera kolejnego studyjnego albumu sanah 15 kwietnia.

"Jak możecie już usłyszeć, mam przyjemność śpiewać w utworze sanah. Mam nadzieję, że Wam się ten utwór spodoba. Ja jestem wielkim fanem całej "Uczty" Zuzanny i gorąco zachęcam do przesłuchania całego premierowego materiału od tej wybitnej artystki" - napisał w mediach społecznościowych Dawid Podsiadło.

sahan i Dawid Podsiadło - "Ostatnia nadzieja". "To nie jest ostatni raz, gdy usłyszycie nasze głosy w jednym utworze"

 

Przy okazji podzielił się informacją dotyczącą własnych planów:

To jednakże nie jest ostatni raz, gdy usłyszycie nasze głosy w jednym utworze. Będą jeszcze niespodzianki. Między innymi kolejny utwór. Tym razem na mojej, zbliżającej się do Was wielkimi krokami, płycie.

Jeśli chodzi o "Ostatnią nadzieję", sanah i Podsiadło są autorami tekstu do utworu, a za muzykę - trochę w stylu country - odpowiadają sanah i Jakub Galiński. Sanah link do piosenki opatrzyła słowami:

co mi tam wiatr
co mi tam chłód
byle by Dawid
wiatronogi druh

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo "Dollhouse" do oglądania, sanah do słuchania - co nowego w popkulturze?

"Uczta" to trzeci studyjny album sanah. - Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim - mówi wokalistka.  Płyta zawiera jedenaście duetów, m.in. z Anią Dąbrowską, Arturem Rojkiem, Grzegorzem Turnauem, Darią Zawiałow czy zespołem Kwiat Jabłoni. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Sanah jest w tym roku nominowana do sześciu Fryderyków: dla artystki, autorki i kompozytorki roku, za album roku - pop, utwór roku - pop, a także razem z Michałem Pańszczykiem za reżyserię wideoklipu do utworu "Kolońska i szlugi" w kategorii teledysk roku.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: