Najwyższy czas. Lizzo zapowiada nowy album tanecznym utworem "About Damn Time"

15 lipca ukaże się kolejny studyjny album Lizzo. Płyta otrzymała tytuł "Special". W piątek Lizzo podzieliła się pierwszym singlem z krążka, który od pierwszych sekund wprawia w dobry nastrój. Sama wokalistka już teraz zapowiada, że "About Damn Time" będzie hitem lata.

Teledysk do kolorowej, tanecznej piosenki "About Damn Time" wyreżyserował Christian Breslauer. Klip rozpoczyna się na spotkaniu grupy "ZiS" (Zestresowanych i Seksownych), które Lizzo opuszcza, żeby stanąć twarzą w twarz ze swoim odbiciem - bynajmniej nie zestresowanym. Stery do końca wideo przejmuje wystrzałowe alter ego Lizzo.

Zobacz wideo Daniels, czyli Dan Kwan i Daniel Scheinert - artystyczny duet jakich mało [Popkultura]

Lizzo gotowa na podbój lata i świata. Posłuchaj utworu "About That Time"

- Myślę, że ta muzyka naprawdę będzie mówić sama za siebie – mówi Lizzo o albumie "Special" w wywiadzie dla Zane'a Lowe'a. - Piszę piosenki o miłości i mam nadzieję, że uda mi się zamienić odrobinę strachu, który szaleje na tym świecie, w miłość. O to chodzi.

Bardzo się bałam i musiałam popracować nad sobą; ta muzyka jest częścią tej pracy, która polega na przekształcaniu strachu w miłość. Mam nadzieję, że słuchanie tego albumu sprawi, że wasze dni będą trochę lepsze, pełne miłości.
 

Premiera "Special" jest zaplanowana na 15 lipca. Do tej pory Lizzo wydała trzy albumy studyjne: "Lizzobangers" (2014), "Big GRRRL Small World" (2015) oraz "Cuz I Love You" (2019). 

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl >>.

Więcej o: