Dawid Podsiadło ujawnił, z kim zaśpiewa na koncertach stadionowych. Kogo zobaczymy na scenie?

Dawid Podsiadło już wkrótce wystąpi na trzech stadionowych koncertach. - Tym razem biletów nie powinno zabraknąć - stwierdził. Artysta ogłosił, kto zaśpiewa z nim na scenie. Towarzystwo będzie miał doborowe. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów.

Dawid Podsiadło bezsprzecznie jest najpopularniejszym w Polsce piosenkarzem młodego pokolenia. W ciągu swojej kariery zgromadził rzesze fanów, o czym świadczy fakt, że jego koncerty szybko zyskują status wyprzedanych. W czerwcu, po 2 latach przerwy, która była spowodowana pandemią COVID-19, zagra na stadionach: we Wrocławiu, Chorzowie i Gdańsku. - Tym razem biletów nie powinno zabraknąć - stwierdził. W środę 27 kwietnia artysta podzielił się tym, kto dołączy do niego na scenie.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Śpiewać każdy może? Ci artyści mają wiele talentów

Dawid Podsiadło ujawnił, z kim zaśpiewa na scenie

"Już niedługo spotkamy się na koncertach zwanych koncertami stadionowymi. Długo na to czekaliśmy i w końcu będą. Są tuż za rogiem" - napisał w mediach społecznościowych Dawid Podsiadło. "A jako że skromni z nas artyści, postanowiliśmy wymyślić wiele sposobów, by ten czas oczekiwania jakoś Wam osłodzić. Ale wszystkie atrakcje wsadziliśmy w sam koncert w sumie. Więc sam czas oczekiwania nie był zbyt słodki" - czytamy. "W każdym razie jednym ze wspaniałych pomysłów, jakie mamy, które mają sprawić, żebyście się uśmiechali szeroko, są zaproszeni na te nasze stadionowe koncerty goście" - podaje. "Goście są wspaniali i możecie się o tym przekonać, patrząc na naszą piękną grafikę, na której to Ci wspaniali goście są wypisani" - dodał artysta. 

Do Dawida na scenie dołączą: Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino. Kogo z nich zobaczymy w danym mieście, wciąż pozostaje zagadką, którą fani rozwikłają prawdopodobnie dopiero podczas koncertu. 

'Stranger Things 4' - kadr z zapowiedzi nowego sezonuNetflix - premiery na maj 2022. Wraca "Stranger Things" [LISTA]

Trasa koncertowa Dawida Podsiadło w 2022

Bilety można kupić na stronie ebilet.pl. Przypominamy, że wszystkie wejściówki na przeniesione koncerty zachowują ważność w nowych datach. 

Dawid Podsiadło i jego koncerty w 2022 roku:

  • Gdańsk - 4.06.2022, Polsat Plus Arena Gdańsk, przeniesiony z 13.06.2020, 5.06.2021, 4.09.2021
  • Wrocław - 18.06.2022, Tarczyński Arena Wrocław, przeniesiony z 20.06.2020, 19.06.2021, 18.09.2021
  • Chorzów - 25.06.2022, Stadion Śląski, przeniesiony z 7.06.2020, 12.06.2021, 25.09.2021

Margot Robbie jako BarbieJest pierwsze zdjęcie Margot Robbie jako Barbie. Wystarczająco różowo i "proporcjonalnie"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: