Kabe i Mr Polska w gorzkim i szczerym singlu "Mój dom"

W sieci ukazał się nowy numer Kabe, w którym raper konfrontuje się ze skomplikowaną przeszłością, od której dzisiaj chciałby uciec. Nagrany wspólnie z Mr Polska "Mój dom" zapowiada album "King Kong".

"Mój dom" to gorzkie wspomnienia i brutalny wycinek z biografii Kabe. Melodyjny, a jednocześnie mocny brzmieniowo numer powstał wspólnie z Mr Polska na bicie Opiata. Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa 404Media.

Kabe i Mr Polska - zobacz teledysk do utworu "Mój dom"

 

"King Kong" to ostatni rozdział wydawniczej trylogii Kabe - po "Albinosie", który został okrzyknięty najważniejszym trapowym debiutem 2020 roku oraz intensywnym i osobistym albumie "Mowgli", który uzyskał status platynowej płyty.

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nadchodząca płyta to przede wszystkim szczere i szorstkie przemyślenia oraz relacje z osobistych doświadczeń rapera. Najnowszy album Kabe w całości wyprodukował Opiat. Layout wydawnictwa przygotował LUK.KOPE na bazie zdjęć autorstwa Bartka M. "King Kong". Płyta w preorderze dostępna jest w dwóch wersjach. W skład obu boksów wchodzi płyta CD oraz limitowane dodatki. Co więcej jedno spośród wszystkich zamówień "Premium Box" zostanie wzbogacone o wyjątkowy dodatek o wartości 30 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Takiego konfliktu na planie "POPkultury" jeszcze nie było. Bo jak tu wybrać: Rammstein czy Kendrick Lamar?

Jeden znaczek może uratować życie tysiącom ludzi walczących o pokojową przyszłość Ukrainy i całej Europy. Licytuj razem z nami

29 września 2021 roku urodzony w Olsztynie i wychowany na paryskim osiedlu Kabe wydał singiel pt. "Cały hajs" we współpracy z belgijskim raperem Danzelem. Jego najnowsze wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni QueQuality 17 czerwca.

Ołeh Psiuk na konferencji po wygranej w konkursie Eurowizji i jego mamaKalush Orchestra śpiewa o niej w "Stefanii". Matka Ołeha Psiuka skomentowała występ

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: