MTV Unplugged - tym razem bez prądu zagra Lady Pank

MTV ujawnia, kto zagra "bez prądu" w ramach kolejnej, 12. serii koncertów MTV Unplugged. Na scenie przed publicznością i kamerami wystąpi Lady Pank.

MTV Unplugged to kultowy format koncertów MTV. Muzycy odchodzą w nim od standardowych wersji hitów, które zaprowadziły ich na szczyty list przebojów, aby zaprezentować ich akustyczne aranżacje.

Lady Pank w MTV Unplugged. Znane utwory i dwie nowe piosenki

Do kolejnej, już 12. odsłony polskiej serii MTV Unplugged zaproszono zespół, który na scenie jest od przeszło 40 lat. Nowe brzmienia znanych hitów, a także dwa nowe utwory przygotowane specjalnie na tę okazję, zaprezentuje legendarny Lady Pank.

Zobacz wideo Którzy artyści uniknęli cenzury, a którzy spotkali się z jej nadgorliwością?

Zespół zagra swój akustyczny koncert 22 czerwca w warszawskiej Scenie Relax. Będzie to wyjątkowa okazja do posłuchania zupełnie nowych aranżacji ikonicznych piosenek polskiego rocka, zwykle kojarzonych z mocnym elektrycznym brzmieniem gitary Jana Borysewicza i elektryzującym głosem Janusza Panasewicza. Oprócz liderów grupy na scenie pojawią się oczywiście Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także zaproszeni goście.

Widzowie będą mogli zobaczyć koncert w telewizji jesienią 2022.

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

To nie pierwszy raz, kiedy MTV odcina zasilanie rockowemu bandowi. We wcześniejszych edycjach, stacja rzuciła to samo wyzwanie m.in. zespołom Hey i Kult.

Tymczasem swoją trasę MTV Unplugged kontynuuje Krzysztof Zalewski, a ostatnią płytę z zapisem koncertu tego formatu wydała Natalia Kukulska.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Bilety na koncert w warszawskiej Scenie Relax do kupienia na ebilet.pl

Więcej o: