30 tys. złotych. Kabe daje najdroższy prezent do preorderu w historii polskich płyt hip hopowych

1 lipca ukaże się nowy album Kabe "King Kong". Wydawnictwo można już zamawiać w wersjach deluxe box oraz premium box. W jednym z egzemplarzy premium box znajdzie się prezent o wartości 30 tysięcy złotych. Jest to najdroższy prezent dodany do preorderu w historii polskich płyt hip hopowych. Wiadomo już, co to będzie.

Jedna z osób, która zamówi "King Kong" w preorderze, dostanie zegarek Santos - jeden z ikonicznych i ponadczasowych modeli marki Cartier, znanej na rynku biżuterii premium od XIX wieku. Cena wyjściowa zegarka to 30 tysięcy złotych, jednak z roku na rok jego wartość rynkowa będzie rosła.

Kadr z filmu 'Top Gun: Maverick' Cruise chyba przesadził w "Top Gunie". Fani spekulują, że jego bohater nie żyje

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kabe z nowym albumem. "Szczere i szorstkie przemyślenia oraz relacje z osobistych doświadczeń"

"King Kong" to ostatni rozdział wydawniczej trylogii urodzonego w Olsztynie, ale wychowującego się na paryskim osiedlu rapera - po "Albinosie", który został okrzyknięty najważniejszym trapowym debiutem 2020 roku oraz intensywnym i osobistym albumie "Mowgli", który uzyskał status platynowej płyty. Nadchodząca płyta to, jak zapowiada wydawca, przede wszystkim szczere i szorstkie przemyślenia oraz relacje z osobistych doświadczeń rapera.

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

Wydawnictwo zapowiadają oprócz tytułowego utworu single "Cały hajs", w którym pojawia się Denzel oraz "Mój dom" z gościnnym udziałem Mr Polska i "Szlak", o którego brzmienie zadbał Szwed SWD. Na nowym albumie Kabe usłyszymy jeszcze m.in. Białasa i Konseresa.

Mata Mata po McDonaldzie rusza z nową kooperacją! Tajemnicza zapowiedź z równie znaną marką

Płytę "King Kong" w całości wyprodukował Opiat. Layout wydawnictwa przygotował LUK.KOPE na bazie zdjęć autorstwa Bartka M. Album ukaże się 1 lipca.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: