Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki łączą życie prywatne z pracą. Zagrali razem w teledysku

Julia Wieniawa wrzuciła do sieci ostatni singiel prezentowany przed premierą jej debiutanckiego albumu. W teledysku do "Milczysz" wystąpił Nikodem Rozbicki, prywatnie partner Wieniawy.

Już za tydzień, a dokładnie 17 czerwca, premiera debiutanckiej płyty Julii Wieniawy zatytułowanej "Omamy". Dotychczas ukazały się cztery single, zapowiadające krążek: "Na darmo", "Nie mam dla Ciebie miłości" (Kayax XX Rework), "Rozkosz" oraz "Nie Mów". Dziś do sieci trafił kolejny utwór pt. "Milczysz", który opowiada o miłości w czasach, gdy wszystko rozgrywa się na oczach innych. Za tekst odpowiedzialny jest Arek Kłusowski, a muzyka powstała we współpracy Julii Wieniawy, Maćka Sawocha i Arka.

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Wieniawa: "Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista". W klipie Nikodem Rozbicki

 

Julia Wieniawa mówi o tym utworze:

Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista i choć napisana dość dawno, to wciąż aktualna. To opowieść o początkach relacji, która rozwija się z dala od niepotrzebnych osób trzecich. W czasach, gdy wszystko rozgrywa się na oczach innych i każdy uzurpuje sobie prawo, by cię oceniać, ciężko uchronić tak delikatne emocje jak miłość. Dlatego czasem trzeba potrafić iść na przekór...
Zobacz wideo Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Teledysk do utworu "Milczysz" wyreżyserował Maciej Aleksander Bierut. Główne role w klipie odgrywają Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki.

- "Milczysz" to poruszająca historia miłosna napisana językiem artystycznego filmu. Jej fabularno-muzyczny charakter zamknięty jest w pięciu scenach znajdujących się w obrębie magicznego realizmu - mówi reżyser. - Film opowiada o surrealistycznej ucieczce młodej pary przed problemami, które dostały się do samego wnętrza związku - do ich własnego domu. Szybko okazuje się, że prędzej czy później trzeba je skonfrontować. Ceną tej walki może być nawet sama relacja. To oni kontra świat - tłumaczy.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: