Demi Lovato wraca do gitarowych korzeni w "Skin of My Teeth"

Demi Lovato, uwielbiana na całym świecie i nominowana do Grammy gwiazda, prezentuje najnowszy, wyczekiwany singiel "Skin of My Teeth". Utworowi towarzyszy filmowy teledysk wyreżyserowany przez Nicka Harwooda. W klipie Demi jest nękana przez demony, o których opowiada treść tekstu.

Demi Lovato zaprezentowała premierowo singiel "Skin of My Teeth" w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Udzieliła także wywiadu, w którym opowiedziała o nadchodzącej płycie. "HOLY FVCK", bo tak zatytułowany jest krążek, ukaże się 19 sierpnia 2022. Na album składa się 16 utworów tworzących dźwiękową opowieść mocno zainspirowaną pop-punkowymi korzeniami Demi. Najnowszy album Lovato to także bardzo szczera retrospektywa na temat dotychczasowych doświadczeń artystki. Jesienią Demi Lovato ruszy w trasę promującą "HOLY FUCK", w której ramach zagra 32 koncerty w Ameryce Północnej i Południowej.

Zobacz wideo POPKultura, odc. 119

Demi Lovato znowu chce być niegrzeczna

W piosence "Skin of My Teeth" Demi odnajduje wewnętrzną siłę, by pokonać to, co ją dręczy. Za produkcję utworu odpowiada Warren Felder (Oak Felder), a autorami "Skin of My Teeth" są Demi Lovato, Alex Niceforo, Keith Sorrells, Laura Veltz oraz Aaron Puckett (lil aaron).

 

Demi Lovato to nominowana do Grammy i wielokrotnie nagradzana artystka, aktorka, autorka książek oraz aktywistka. W mediach społecznościowych obserwuje ją ponad 215 milionów osób, a katalog muzyczny dobiega do 30 miliardów streamów. W dyskografii Demi znajdują się takie hity jak "Skyscraper", "Sorry Not Sorry" czy "Cool for the Summer". Artystka świetnie porusza się pomiędzy gatunkami, tworząc pop, R&B, rock, dance i znacznie więcej. Lovato występowała na całym świecie, a do historii przeszło między innymi jej wykonanie hymnu podczas Super Bowl LIV czy prapremiera singla "Anyone" podczas 62. ceremonii rozdania Grammy.

Demi Lovato ma na koncie 7 albumów studyjnych - wszystkie z nich zaliczyły debiut w Top 5 Billboard 200 i zgromadziły ponad miliard streamów w Spotify.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl >>.

Więcej o: