Taco Hemingway i Dawid Podsiadło stoczyli kolejną rozgrywkę w ping-ponga na scenie. Kto wygrał?

4 czerwca Dawid Podsiadło rozpoczął swoje krótkie, ale bardzo treściwe stadionowe tournée po Polsce. W ramach pierwszego występu artysta odwiedził Gdańsk, gdzie postanowił odtworzyć część słynnego koncertu na Stadionie Narodowym w 2019 roku. W Polsat Plus Arenie nie zabrakło drugiego bohatera tamtego wieczoru, czyli Taco Hemingwaya.

"Kiedy po zakończeniu koncertu Dawida Podsiadło zgasły światła i opadło zielone konfetti, wszyscy doskonale wiedzieli, że to jeszcze nie koniec. Po kilku minutach okrzyków na powierzchnię sceny wyjechali Taco Hemingway, Dawid Podsiadło, Maciej "Rumak" Ruszecki (producent, stały współpracownik Taco Hemingwaya) i... stół do ping-ponga. Ubrani w sportowe stroje Taco i Dawid stoczyli zupełnie poważną rozgrywkę. Podsiadło dosyć długo prowadził, ale skończyło się na remisie" - tak we wrześniu 2019 roku rozpoczęła się finałowa część koncertu Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na stadionie. Wtedy wydawało się, że takie wydarzenie już się nie powtórzy - a jednak.

Zobacz wideo POPKultura, odc. 119

A oni ciągle grają...

Po blisko trzech latach oczekiwania na koncerty Dawida Podsiadło na stadionach publiczność w Gdańsku tłumnie uderzyła na widowisko, które odbyło się 4 czerwca w Polsat Plus Arenie. Wokalista zaprezentował doskonale znane przeboje i kilka przedpremierowych utworów z nadchodzącego albumu, a oglądało go 45 tys. osób. Przed koncertem Podsiadło zapowiadał udział wyjątkowych gości - jednym z nich był Taco Hemingway, który wraz z Dawidem odtworzył na scenie warszawską rozgrywkę w ping-ponga.

 

"Pocztówka z Gdańska. W meczach 1:1. Powodzenia dziś w Warszawie Filip. Dzięki, że wpadłeś" - napisał w piątek na Facebooku Dawid Podsiadło przy nagraniu z wykonaniem "Tamagotchi" z Gdańska. Tego samego dnia to on wsparł Taco Hemingwaya podczas koncertu na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Ping-ponga co prawda nie było, ale wspólne wykonanie "Sanatorium" - już tak. 

Pozostałe stadionowe koncerty Dawida Podsiadło odbędą się na Tarczyński Arenie Wrocław (18.06.2022) i Stadionie Śląskim w Chorzowie (25.06.2022). Taco Hemingway w sobotę 11 czerwca zakończy swoją wiosenną trasę w poznańskiej Malcie.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl >>.

Więcej o: