Margaret wydaje nowy singiel "Vino". Wraca do inspiracji muzyką latino

Po ciepło przyjętym singlu "Cry In My Gucci" i udziale w kampanii EQUAL Spotify Margaret wypuszcza kolejny utwór. "Vino" to wakacyjna propozycja dla wszystkich fanów latino.

Singiel opowiada romantyczną historię "związku w pracy i życiu prywatnym". Za produkcję singla odpowiada partner Margaret - Kacezet. "Piotrek napisał ten utwór w ramach prezentu walentynkowego" - mówi Maggie.

Margaret zapowiada muzyczne nowości

Za wakacyjny teledysk nakręcony na Cyprze odpowiada Luk Jaszcz. W finale kipu fani mogą usłyszeć tajemniczy głos. Czy pochodzi z przyszłości? Być może. Czy ma coś wspólnego z głosem, który fani po raz pierwszy usłyszeli podczas trasy Urbano Futuro? Być może. Czy usłyszymy więcej komentarzy? Być może.

 

"Vino" to drugi singiel opublikowany w tym roku. Pierwszy, "Cry In My Gucci", w niecały tydzień po premierze stał się viralowym hitem na Tik Toku. Margaret z okazji premiery singla przygotowała specjalny układ taneczny, który został już wielokrotnie powtórzony przez użytkowników aplikacji. "Cry in My Gucci" to pierwszy utwór wokalistki od czasu wydania "GELATO EP". Za produkcję singla odpowiada Bhav, który współpracował również ze światowej sławy artystami, takimi jak: Noah Cyrus, James Arthur czy Nicole Scherzinger. Pełen przepychu i pałacowych wnętrz teledysk to dzieło utalentowanego Alexa Paka.

W maju Margaret pojawiła się na billboardzie Spotify w nowojorskim Times Square jako ambasadorka programu Spotify EQUAL. - To dla mnie bardzo ważne, bo siostrzeństwo jest dla mnie ultra ważne. Wspieranie kobiet w branży i poza nią stało się moim hobby, od kiedy zdałam sobie sprawę, jak często bywamy nieczułe i ostre dla siebie - mówiła o akcji Margaret. - Playlista poświęcona kobietom i ich wrażliwości jest dla mnie osobiście bardzo ważnym komunikatem, tym bardziej cieszę się, że mogę być tego częścią. Myślę, że zarówno w muzyce jak i w życiu, najciężej jest o harmonie. O to, by stawiać na swoim, ufać sobie i swoim instynktom, ale też nie walczyć ze światem. Sama się tego uczę i życzę tego wszystkim początkującym artystkom.

Zobacz wideo POPKultura, odc. 119
Więcej o: