The Rolling Stones w ostatniej chwili musieli odwołać koncert. Mick Jagger z koronawirusem

Zespół The Rolling Stones przełożył poniedziałkowy koncert w Amsterdamie po tym, gdy okazało się, że Mick Jagger ma pozytywny test na obecność koronawirusa. Wiadomo już, że nie zagrają także w Szwajcarii 17 czerwca.

Na Instagramie The Rolling Stones zamieścili oświadczenie:

The Rolling Stones zostali zmuszeni do odwołania dzisiejszego koncertu w Amsterdamie w Johan Cruijff Arena po tym, jak Mick Jagger uzyskał pozytywny wynik testu po przybyciu na stadion.
The Rolling Stones bardzo żałują przełożenia dzisiejszego koncertu, ale bezpieczeństwo publiczności, kolegów muzyków i ekipy koncertowej musi być priorytetem.
Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

Mrozu Muzyczne wakacje startują od zaraz! Mrozu i Vito Bambino z klipem do numeru "Za daleko"

The Rolling Stones odwołali koncerty w Amsterdamie i Bernie

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W kolejnym poście poinformowali, że nie zagrają 17 czerwca w szwajcarskim Bernie, ale 21 czerwca w Mediolanie mają pojawić się już na scenie zgodnie z wcześniejszym planem. Odwołane koncerty odbędą się w innym terminie i z zachowaniem ważności wszystkich biletów.

 

Mick Jagger także zwrócił się do fanów na Instagramie, przepraszając za przełożenie występu w Amsterdamie z tak krótkim wyprzedzeniem.

 

Trasa koncertowa po Europie z okazji 60-lecia istnienia zespołu, która nosi nazwę "Stones Sixty", rozpoczęła się 1 czerwca w Madrycie. Amsterdam miał być czwartym występem The Rolling Stones w trakcie tego tournee. Zgodnie z harmonogramem, trasa miała zakończyć się występem w Sztokholmie 31 lipca. Na razie nie wiadomo, czy amsterdamski i szwajcarski koncert uda się "upchnąć" przed finałem, czy raczej już po nim.

Uszkodzony fortepian w Akademii Muzycznej w Poznaniu Fortepian zrobił "bach". Instrument uległ uszkodzeniu w AM w Poznaniu [WIDEO]

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: