Sopot Festival 2022 - bilety są już dostępne. Kalendarz oraz koszt karty wstępu

Już wkrótce rozpocznie się Sopot Festival 2022. Bilety na to muzyczne wydarzenie są do nabycia na specjalnej stronie internetowej. Jak zorganizować wyjazd do Opery Leśnej? Sprawdź najważniejsze informacje i szykuj się na święto muzyki, które zbliża się wielkimi krokami.

 

Bilety: Sopot Festiwal. Trzy dni energetycznej muzyki 

Tegoroczny festiwal zaplanowano w terminie od 16 do 18 sierpnia (wtorek-czwartek), tuż po przedłużonym weekendzie ze względu na święto z 15 sierpnia. Muzyczne widowisko odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie przy ulicy Moniuszki 12. Program wydarzenia oraz to, gdzie kupić bilety na Sopot Festiwal, znajdziesz poniżej. 

Sopot Top Trendy - program 

Co czeka festiwalową widownię? Fani dobrej energii i mocnych dźwięków nie będą zawiedzeni. Oprócz rywalizacji o statuetkę Bursztynowego Słowika zaplanowany jubileuszowy koncert stacji TVN oraz niespodziankę dla publiczności. 

  • 16.08. (wtorek)  - #YOU ARE THE CHAMPIONS

Pierwszego dnia festiwalu publiczność obejrzy koncert pod hasłem #You Are The Champions, dodatkową atrakcją będzie niespodzianka dla widzów. 

  • 17 sierpnia (środa) - #Top of the Top Challenge 

Drugi dzień festiwalu upłynie w klimatach #Dance. W środę widzowie będą mogli na żywo oglądać konkurs #Top of the Top Challenge z nagrodą w postaci statuetki Bursztynowego Słowika. W rywalizacji udział wezmą artyści, którzy przez ostatni rok stworzyli nowe utwory, które dostępne są w Internecie lub można je usłyszeć w rozgłośniach radiowych. 

  • 18 sierpnia (czwartek) - koncert jubileuszowy TVN 

Trzeciego dnia Sopot Top Trendy Festival odbędzie się wielka feta z okazji jubileuszu telewizji TVN. 25-lecie stacji przypada na 3 października, ale główne obchody zaplanowano na okres wakacji.

Zobacz wideo Popkultura odc. 120

Sopot Hit Festiwal. Bilety - gdzie kupić? 

Już wkrótce odbędzie się Sopot Hit Festiwal. Bilety na muzyczną ucztę w Sopocie można kupić przez Internet za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej (znajdziesz ją tutaj).

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Bilety - ile trzeba będzie zapłacić za koncerty na żywo? 

Na każdy dzień Top Of The Top Sopot Festival 2022 bilety można kupić w cenie od 115 zł, finalna kwota zależy od strefy. Za miejsce najbliżej sceny trzeba będzie zapłacić nawet 800 zł. Co jeszcze warto wiedzieć?

  • Przy wyborze miejsca możemy zaznaczyć opcję: bilet z certyfikatem zaszczepienia. 
  • Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.
  • Informacji na temat dostępnych parkingów należy szukać tutaj

Zobacz też: Open'er Festival 2022. Line-up imprezy poszerzony. A$AP Rocky zastąpi Doję Cat

Więcej o: