Catz 'n Dogz prezentują singiel "Jestem". Nagrał go z nimi Baasch

Jesienią premierę będzie mieć kolejny album duetu Catz 'n Dogz. Pierwszą odsłoną nadchodzącego albumu jest utwór "Jestem" z gościnnym udziałem Baascha.

Baasch to jeden najbardziej utalentowanych artystów elektro w Polsce, zdobywca Fryderyka za album "Noc", producent, kompozytor, wokalista. Jego oryginalna barwa głosu, charyzma i mocne teksty od dawna podobały się Catz 'n Dogz. Wreszcie ich muzyczne drogi się przecięły i powstał utwór "Jestem" – jeden z najważniejszych na płycie według Wojtka i Grzegorza. To mocna opowieść o tolerancji i szukaniu prawdy o sobie, o maskach, które czasem nakładamy sami lub przyklejają je nam inni. O tym, że każdy ma prawo do własnej drogi i szczęścia

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Catz 'n Dogz i Baasch - zobacz teledysk do "Jestem"

 

Baasch mówi:

To utwór o tym, że wszyscy jesteśmy różni, ale niepotrzebne są nam etykietki i podziały. One często powstają dla korzyści politycznych. Tak naprawdę jesteśmy tu wszyscy razem od zawsze. Wystarczy się uważniej rozglądać, spróbować się nawzajem zauważyć i zrozumieć. Nie liczą się nazwy, liczą się ludzie.

Fani Catz ‘n Dogz mieli już okazję usłyszeć "Jestem" w wersji klubowej, teraz premierę ma wersja studyjna oraz teledysk wyreżyserowany przez Pawła Fabjańskiego. Za produkcję klipu odpowiedzialne było ShootMe Visual Artists.

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Duet tworzony przez Wojtka Tarańczuka i Grzegorza Demiańczuka przy pracy nad nowym albumem zaprosił do stworzenia albumu artystów, których cenią i słuchają na co dzień, którzy zachwycili ich swoim talentem. Postawili na świetne głosy i mądre teksty, na ważny przekaz – utwory opowiadają o miłości, samotności, codziennych zmaganiach, próbach szukania szczęścia w często nieprzyjaznym świecie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: