"Cześć, tu złość". Spotkanie złości z miłością przy stole w nowym klipie Pauli Romy

"Cześć, tu Złość" to nie tylko nowy, letni singiel od Pauli Romy, ale przede wszystkim liryczna kontynuacja utworu "Cześć, tu Miłość" z debiutanckiej EP-ki, która została doceniona przez rzesze fanów i środowisko muzyczne. Paula Roma kolejny raz pokazuje, że bawi się formą oraz słowem, kreując wyjątkowo emocjonalną, nierealistyczną wokalno-muzyczną przestrzenią.

Po "Cześć, tu Miłość" Paula Roma ponownie postawiła na szali uczucia i tym razem na warsztat wzięła złość. - Uczucia, które żywimy na co dzień to w końcu spektrum od złości do miłości, zatem utwór spina klamrą kolejna opowieść - mówi artystka. W nowej piosence nie zabrakło odniesień do prywatnego życia artystki - w końcu kto jeśli nie życie pisze najlepsze scenariusze. 

Zobacz wideo POPKultura, odc. 120

"Cześć, tu Złość". Paula Roma gotowa na lato z nowym singlem

Do utworu "Cześć, tu Złość" powstał dynamiczny klip, do którego Paula Roma współtworzyła scenariusz oraz scenografię; do tego teledysk powstał w rodzinnych stronach artystki. Największą gratką dla fanów artystki jest spotkanie "miłości" ze "złością" w ostatnim ujęciu teledysku, co znakomicie sfilmował Mortvideo, a na zdjęciach uwieczniła Ola Bodnaruś. 

- Dlaczego wybrałam akurat złość? Myślę, że to emocja, o której za mało się mówi, a jeśli już się mówi, to w negatywny sposób. Podczas mojej drogi przez ostatnie dwa lata potrzebowałam tej złości chyba bardziej niż każdej innej emocji. Ta złość dała mi dużo dobrego: upartość, zawziętość, możliwość zmian i przede wszystkim odwagę - opowiada PAULA ROMA.

 

Artystka kontynuuje wyraźnie zaznaczony muzyczny kierunek z debiutanckiego albumu, współpracując również z wyjątkowymi muzykami - Wojtkiem Traczykiem (Bas) oraz Aleksandrem Orłowskim (Perkusja). Pozostaje również wierna w wyborze producenta i kolejny raz wybiera nagradzanego Jurka Zagórskiego, tworząc z nim wyjątkowo zgrany duet. 

Debiutancki długogrający album Pauli Romy ukaże się jeszcze w tym roku. 

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl >>.

Więcej o: