Pol'and'Rock 2022. The Exploited odwołali występ. Organizator zaskoczony, ale znalazł już zastępstwo

Szkocki zespół The Expolited odwołał swój występ na Pol'and'Rock 2022. Kiedy ogłosił to na Facebooku, organizator imprezy był zaskoczony i musiał znaleźć inną grupę, która zagra na dużej scenie.

"Przepraszamy, że nie możemy zagrać na Pol'and'Rock Festiwalu" - napisali krótko kilka dni temu członkowie zespołu The Exploited. Post skomentował m.in. organizator festiwalu, pisząc:

Dobrze wiedzieć. Szkoda tylko, że nie usłyszeliśmy tego najpierw od was, tylko dowiadujemy się z social mediów.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Polecamy ciekawe muzyczne biografie

The Exploited nie wystąpi na Pol'and'Rock 2022. Zastąpi go Sztywny Pal Azji

The Exploited miał wystąpić na Pol'and'Rock w 2020 roku, ale musieli przełożyć wyjazd ze względu na pandemię. Rok później znowu się nie udało. Wygląda na to, że powiedzenie "do trzech razy sztuka" tym razem się nie sprawdza.

Wyszło dość niezręcznie, mimo odpowiedzi zespołu. "Dopiero zeszłej nocy zdaliśmy sobie sprawę, że nie możemy zagrać tego koncertu; nasz fachowiec, który zarezerwował ten koncert, miał was powiadomić, że jest nam bardzo przykro, ale nie możemy zagrać tego koncertu" - odpisali na Facebooku.

Organizator poinformował w poniedziałek, że na dużej scenie zamiast Szkotów zagra polska grupa. "Dwa tygodnie temu ogłosiliśmy, że Sztywny Pal Azji zagra na Pol’and’Rock Festival. Dziś, zgodnie z waszymi prośbami, potwierdzamy występ zespołu już nie na małej, ale dużej scenie! Sztywny Pal Azji zajmuje tym samym miejsce The Exploited, które zrezygnowało z występu na 28. Pol'and'Rock Festival. Koncert Sztywny Pal Azji – 4 sierpnia, godz. 16:50, Duża Scena" - informuje.

Pol'and"Rock 2022 odbędzie się między 4 a 6 sierpnia 2022 roku w Czaplinku. Na dużej scenie wystąpią także m.in. Clutch, Fun Lovin' Criminals, Fiddler's Green, Kwiat Jabłoni. Limp Bizkit, Luxtorpeda, Voo Voo i Strachy na Lachy.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: