Coldplay w Warszawie - fani szykują wyjątkową akcję. Stadion Narodowy wypełnią serca

Koncert Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się już 8 lipca. Podczas wydarzenia fani brytyjskiej formacji mają zaprezentować efekty wyjątkowej akcji, która odbędzie się podczas jednej z piosenek. Czym polscy fani zaskoczą muzyków Coldplay?

W ramach trasy koncertowej "Music of the Spheres World Tour", która jest już ósmą trasą zespołu, Coldplay zagrają również w Warszawie. W ramach podziękowań fani zespołu przygotowują dla nich wyjątkową niespodziankę. Podczas jednej z piosenek chcą, aby Stadion Narodowy wypełnił się sercami.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Popkultura odc. 119

Coldplay w Warszawie. Wyjątkowa akcja polskich fanów. Stadion Narodowy wypełni się sercami

W trakcie ósmej trasy koncertowej zespół odwiedzi sześć europejskich miast. Wśród nich znalazła się również Warszawa. Fani Coldplay chcą podziękować swoim idolom za to wyróżnienie i przygotowują spektakularną akcję, która zostanie przeprowadzona podczas wykonywania przez zespół utworu "Human Heart". Pomysłodawcy akcji poprosili w mediach społecznościowych osoby, które wezmą udział w piątkowym koncercie, żeby zabrały ze sobą papierowe serca, które podniosą w górę, właśnie podczas wspomnianego utworu.

Na stronie coldplace.eu poinformowano, że serce może być wykonane z dowolnego materiału - wszystko zależy od pomysłowości fanów zespołu. "Możecie je przyozdobić, jak chcecie, zrobić je tycie lub KOLOSALNE, możecie napisać, że należy do was (np. Ania’s Heart) lub po prostu podświetlić je od spodu telefonem, żeby wyglądało jak migocząca gwiazdka. Oczywiście serca mogą być papierowe, dmuchane, pluszowe. JAKIEKOLWIEK! Byle miały kształt serca. Nie ograniczajmy się" - informowali pomysłodawcy akcji. W ten sposób fani chcą okazać muzykom miłość, jaką darzą ich twórczość. "Pokażmy zespołowi, jak bardzo ich kochamy i jak wdzięczni jesteśmy za to, że do nas wracają!" - informują organizatorzy akcji.

Coldplay w Warszawie. O której Coldplay wystąpi na Stadionie Narodowym?

Coldplay to brytyjski zespół muzyczny, grający muzykę rockową, który istnieje od 1996 roku. W skład formacji wchodzą: Chris Martin, Jonny Buckland, Guy Berryman oraz Will Champion. Zespół wydał dziewięć albumów studyjnych. Został również nagrodzony ośmioma statuetkami Brit Awards, pięcioma wyróżnieniami MTV Video Music Awards, a także siedmioma Nagrodami Grammy. Coldplay sprzedał do tej pory około 55 milionów płyt.

 

Koncert zespołu odbędzie się 8 lipca na Stadionie Narodowym. Coldplay rozpocznie swój występ o godz. 20:45. Jako support wystąpią Mery Spolsky oraz HER Music.

Więcej o: