Harry Styles ani myśli pójść spać w teledysku do "Late Night Talking"

"Late Night Talking" to kolejny po "As It Was" singiel Harry'ego Stylesa z albumu "Harry's House", który wciąż bije rekordy na całym świecie. Do nowego singla powstał klip, który wyreżyserował duet Bradley & Pablo, odpowiedzialny za klip do przeboju "Watermelon Sugar".

"As It Was" nieprzerwanie od 12 tygodniu utrzymuje się na Billboard Global 200, a od 13 tygodni na szczycie Global (poza USA). Tym samym "As It Was" jest jak dotąd najpopularniejszym utworem w 2022 roku. Zarówno "As It Was", jak i najnowszy singiel "Late Night Talking" znalazły się na uznanym przez krytyków i pokrytym platyną albumie "Harry's House", który ukazał się za pośrednictwem Erskine Records/Columbia Records.

Zobacz wideo POPKultura, odc. 120

Harry Styles prezentuje teledysk do nowego singla "Late Night Talking"

W teledysku do "Late Night Talking", wyreżyserowanym przez duet Bradley Bell i Pablo Solar-Jones, Styles znajduje we własnym łóżku portal, który prowadzi go do innych łóżek — jedno znajduje się w galerii sztuki, drugie w restauracji, a jeszcze inne pędzi ulicami Londynu. W klipie nie zabrakło sceny z walką na poduszki; mało tego - w pewnym momencie Styles udziela nawet łóżkowego ślubu. 

 

Styles napisał materiał na swój trzeci solowy album wraz ze stałymi współpracownikami: Kidem Harpoonem, Tylerem Johnsonem i Mitchem Rowlandem. Na "Harry's House" znalazły się m.in. "Late Night Talking" i "Boyfriends", piosenki, które Styles przedpremierowo wykonał podczas festiwalu Coachella w kwietniu. Pierwsze oficjalne doniesienia o premierze nowej płyty pojawiły się kilka tygodni przed festiwalem, kiedy Styles ujawnił okładkę "Harry's House".

Początkowo sugerowano, że tytuł albumu może nawiązywać do piosenki Joni Mitchell "Harry’s House / Centerpiece" z jej płyty "The Hissing of Summer Lawns" z 1975 roku. Sam zainteresowany wyjaśnił jednak, że to tak naprawdę ukłon w stronę legendy japońskiego popu Haruomiego "Harry'ego" Hosono. Podczas wywiadu z Apple Music Styles wspomniał, że w latach 70. Hosono wydał album zatytułowany "Hosono's House". - Usłyszałem tę płytę akurat, gdy byłem w Japonii. Zakochałem się w niej i pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby nagrać krążek pod tytułem "Harry's House" - powiedział wokalista.

11 czerwca Harry Styles powróci z koncertami w ramach trasy Love on Tour. Wyprzedany od dawna koncert w Polsce odbędzie się 18 lipca w Krakowie.

Więcej o: