W "Stranger things" gra Robin, wypuściła pierwszy singiel. Maya Hawke w teledysku tylko dla dorosłych

Maya Hawke, czyli Robin Buckley ze "Stranger things" Netfliksa, we wrześniu wyda swoją debiutancką płytę. Teraz pokazała teledysk do pierwszego singla z tego albumu. W klipie do "Thér?se" policja przerywa uczestnikom orgię zorganizowaną w lesie.

Piosenka "opowiada o sekretnych przestrzeniach, które budujemy, w których możemy być sobą, w świecie, który zawsze celowo lub systematycznie nas nie rozumie" - tłumaczy Hawke. W teledysku ona i przyjaciele biorą udział w orgii, obejmując się nawzajem w głębinach ciemnego lasu, dopóki nie zostaną złapani przez policję.

Maya Hawke: Jesteśmy cały czas bombardowani negatywnymi i spreparowanymi obrazami ciał, czy tego chcemy, czy nie

Pięciominutowe wideo wyreżyserował Brady Corbet ("Vox Lux"). Twórcy pracowali nad nim dwa dni w północnej części stanu Nowy Jork. Na zaproszeniach na pierwszy publiczny pokaz Hawke napisała:

Wszyscy jesteśmy cały czas bombardowani negatywnymi i spreparowanymi obrazami ciał, czy tego chcemy, czy nie. 'Sztuka' dotycząca seksualności, z którą stykałam, kiedy dorastałam, (szczerze… wciąż dorastam) pomogła mi uwolnić się od kultury, która wydaje się chcieć, abyśmy wszyscy nienawidzili siebie i bali się innych, prawda? W dzisiejszych czasach jest wiele powodów do bycia ponurym, ale ważne jest, aby znaleźć chwile radości i uważać na siebie, gdzie i kiedy możemy w dzisiejszych czasach

Klip ze względu na odważne sceny i związane z nimi ograniczenia wiekowe można oglądać tylko bezpośrednio w serwisie You Tube (pod tym linkiem). 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Debiutancki album Mayi Hawke, córki Umy Thurman i Etana Hawke'a, ukaże się 23 września. Jest zatytułowany "Moss". Hawke ma także wrócić w piątym - ostatnim - sezonie "Stranger things". Wielu fanów produkcji liczy na to, że będzie miała więcej wspólnych scen z Amybeth McNulty, która dołączyła do obsady w czwartej serii jako Vickie. Data premiery nowych odcinków serialu Netfliksa nie jest jeszcze znana.

Zobacz wideo Stranger things - zwiastun czwartej serii

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: