Lato w pełni w nowym singlu Michała Szczygła. Wokalista poczuł "Adrenalinę"

Michał Szczygieł zdążył przyzwyczaić swoich fanów do podkręcania letnich playlist. Pierwszy od roku nowy singiel artysty, "Adrenalina" to kwintesencja tego co kochamy o tej porze roku - relaks, zabawa i poczucie wolności. Możemy wszystko, a świat leży u naszych stóp. Szczygieł maluje miły obrazek: płyniemy na fali, los nam sprzyja, a w żyłach buzuje adrenalina.

Michał Szczygieł wspólnie z Liker$ Music, czyli Karolem Serkiem oraz Pawłem Wawrzeńczykiem stworzyli numer z przebojowym beatem i melodyjnym refrenem, który zostaje w głowie od pierwszych chwil. Nowemu singlowi towarzyszy wakacyjny klip, który powstał w światowej stolicy letnich imprez - Ibizie.

Zobacz wideo OFF Festival otworzą wyjątkowe koncerty. Muzyką rozbrzmi m.in. willa Kilara

Michał Szczygieł zaprasza na Ibizę

Michał Szczygieł reprezentuje młode pokolenie polskich wokalistów. Jego domeną jest nie tylko ciekawy głos, ale również dynamiczne, popowe produkcje. Po sukcesie odniesionym w programie "The Voice of Poland" artysta zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem "Nic tu po mnie". Największy rozgłos przyniósł mu wydany w roku 2020 utwór "Spontan", który jak dotąd zyskał status podwójnej platynowej płyty. W czerwcu 2021 ukazał się debiutancki album Michała Szczygła zatytułowany "Tak jak chcę".

 

W kwietniu premierę miała wyjątkowa sesja na żywo, zarejestrowana na wysokości 190 m w jednym z warszawskich wieżowców. Pomysł zrodził się w głowie Michała podczas nagrywania klipu do wspomnianego wcześniej utworu "Spontan": - Już na planie marzyliśmy, aby zarejestrować sesję live w spektakularnej lokalizacji, możliwie wysoko, najlepiej z głową w chmurach – wspomina Szczygieł.

Zdjęcia do Sky Session zostały zrealizowane 21 lutego 2022 r. w Skyfall Warsaw, na 46. piętrze jednego z najwyższych wieżowców w Warszawie. Twórcom zależało, by uchwycić miasto w różnych świetlnych sekwencjach. Każdy utwór został zarejestrowany w innej porze dnia, od świtu do nocy, co było dużym reżyserskim wyzwaniem. W zrealizowaniu tego zadania pomógł smartfon Samsung Galaxy S22 Ultra, który pełnił na planie rolę głównej kamery.

 
Więcej o: