Iron Maiden z koncertem w Warszawie - harmonogram i informator [BILETY, BRAMY, PARKING, DOJAZD]

W niedzielę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert zespołu Iron Maiden w ramach trasy "Legacy Of The Beast". O której godzinie wystąpią muzycy, a o której supporty? Jak dojechać na stadion komunikacją miejską i gdzie zaparkować?

Iron Maiden wystąpią w Warszawie w niedzielę 24 lipca. Jest to zaległy koncert, który musiał zostać przeniesiony ze względu na epidemię koronawirusa. Co widzowie powinni wiedzieć przed występem tego angielskiego zespołu?

Zobacz wideo Popkultura odc. 120

O której zagra Iron Maiden? Harmonogram koncertu

Harmonogram jest orientacyjny, dlatego też podane godziny mogą ulec zmianom. Warto dodać, że wejście na stadion będzie możliwe także w trakcie trwania koncertu, jednak warto być nieco wcześniej ze względu na możliwe utrudnienia w komunikacji miejskiej.

 • 16:00 - early entrance;
 • 16:30 - otwarcie bram PGE Narodowego;
 • 18:30 - koncert Lord of the Lost;
 • 19:30 - koncert Within Temptation;
 • 20:50 - koncert Iron Maiden;
 • 22:50 - zakończenie imprezy.

Bilety - co trzeba zabrać na koncert Iron Maiden?

Bilety na to wydarzenie są imienne, dlatego na koncert trzeba zabrać dowód tożsamości, który zostanie zweryfikowany na wejściu. Kupno biletów, ich duplikat i odbiór niedostarczonych biletów odbędzie się w niedzielę od godziny 10:00 przy bramie nr 2 PGE Narodowego. W tym samym czasie, tylko przy bramie nr 1 PGE Narodowego będzie można zmienić dane na bilecie. 

Trybuny i płyta - do której bramy się kierować?

Numer bram zostały wskazane na biletach. Są to:

 • bramy 2, 3, 10 - trybuny;
 • brama 4 - płyta Early Entrance;
 • brama 11 - płyta;
 • brama 5 - goście z biletami VIP.

Stadion Narodowy - bramyStadion Narodowy - bramy fot. Stadion Narodowy - materiały prasowe

Jak dojechać na koncert Iron Maiden? Najszybciej komunikacją miejską

Najlepiej skorzystać z metra - najbliższa stadionowi stacja to stacja Stadion Narodowy linii M2. Można też dojechać linią M1 do stacji Centrum, a następnie przesiąść się w tramwaje linii 7, 9, 22, 24, 25. Osoby, które chcą dojechać z Dworca Centralnego mogą skorzystać z wyżej wymienionych linii tramwajowych lub autobusów: 117, 507, 521 oraz 158. Z Dworca Zachodniego pod stadion dojeżdża linia 158, a z Dworca Wschodniego linie 146 i 147. 

Po zakończeniu koncertu policja może zdecydować o zamknięciu dla ruchu mostu Poniatowskiego i Alej Jerozolimskich na odcinku od ronda Waszyngtona do ronda de Gaulle’a. Wówczas uczestnicy mogą przejść do stacji Centrum na pieszo. 

Przeczytaj więcej informacji o kulturze na stronie głównej Gazeta.pl.

Gdzie zaparkować? 

Osoby, które wybierają się na koncert samochodem, motocyklem, busem lub autokarem mogą skorzystać z parkingu na błoniach PGE Narodowego. Wcześniej jednak warto wykupić bilet postojowy na stronie www.sklep.pgenarodowy.pl lub przy wjeździe na parking (o ile zostaną wolne miejsca). Organizatorzy rekomendują wcześniejszy zakup biletów oraz przyjazd na parking.

Ceny biletów w sprzedaży internetowej:

 • Motocykl - 15 zł;
 • Samochód osobowy - 25 zł;
 • Bus - 50 zł;
 • Autokar - 100 zł.

Parking będzie działał w godzinach 6:00 - 00:00. Wjazd od ulicy Zamoyskiego oraz od ulicy Sokolej.

"Parking dla osób z niepełnosprawnościami (posiadających legitymację parkingową osoby niepełnosprawnej) znajduje się na terenach zewnętrznych PGE Narodowego, w pobliżu bramy nr 1. Skorzystanie z parkingu wewnętrznego (wjazd na parking podziemny bramą nr 1) dla osób niepełnosprawnych jest możliwy za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej oraz biletu na wydarzenie na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich" - czytamy w informatorze. 

Czego nie wolno wnosić na koncert?

Zgodnie z regulaminem udostępnionym przez organizatora na www.livenation.pl/TicketTerms:

 • "Wnoszenie na teren imprezy oraz korzystanie w trakcie imprezy z aparatów fotograficznych i kamer z wymienną optyką, tabletów, laptopów, selfie stick lub innych urządzeń audio-video jest zabronione. Organizator zapewnia możliwość złożenia wymienionego sprzętu w depozycie za opłatą w wysokości 50 zł.
 • Zabronione jest również wnoszenie na teren imprezy plecaków, torebek i wszelkiego rodzaju bagażu przekraczającego format A4, wskaźników laserowych, wszelkich napojów alkoholowych oraz środków odurzających, a także butelek z napojami niezależnie od ich rozmiaru i materiału z którego są wykonane.
 • Na teren obiektu, jak i w depozytach, nie będzie można wnieść i zostawić wózków dziecięcych".

Na teren obiektu podczas koncertu można wnieść lornetkę, power-bank i składaną parasolkę bez ostrego zakończenia.

Więcej o: