Victoria Beckham zaśpiewała przebój "Spice Girls" podczas karaoke. David zachwycony występem żony

Karaoke to ulubiona wakacyjna rozrywka wielu osób i celebryci nie są pod tym względem wyjątkiem. Podczas podróży, z których relacją dzielą się Victoria i David Beckham, para znalazła chwilę, by pośpiewać w gronie znajomych. Wybór piosenki był niecodzienny i zagwarantował sentymentalny powrót do lat 90.

Choć czasy, gdy Victoria Beckham wcielała się w rolę Posh Spice sięgają czasów, gdy nosiła jeszcze inne nazwisko, a w modzie królowały biodrówki i kiczowate kolory, wokalistka i modelka nie odcina się od swojej przeszłości. 23 lipca opublikowane zostało nagranie, na którym śpiewa... własny przebój. Wybór padł na "Stop", znane m.in. z filmu "Spice World" z 1997 roku. To okres największej popularności girlsbandu Spice Girls, który sprzedał pod koniec lat 90. miliony płyt, pobijając tym samym rekord największej ilości albumów sprzedanych przez żeński zespół.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 

"To tylko dla ciebie, David!"

Nagranie opublikował na swoim Instagramie mąż Victorii, David Beckham. Występ był jedną z rozrywek podczas ich wakacyjnych podróży, podczas których para odwiedziła m.in. Chorwację i Włochy. "Noc karaoke z jedyną w swoim rodzaju Posh Spice!" - napisał pod filmem Beckham. Na reakcję samej zainteresowanej nie trzeba było długo czekać. "To tylko dla ciebie, David" - skomentowała, udostępniając w relacji na swoim profilu nagranie z wydarzenia. Rozwiała tym samym wątpliwości tych, którzy wciąż liczą na udział najpopularniejszej "spajsetki" w planowanej reaktywacji klasycznego składu zespołu. 

Victoria Beckham komentuje nagranie w swojej relacji na InstagramieVictoria Beckham komentuje nagranie w swojej relacji na Instagramie Instagram @victoriabeckham

Choć dziś boysbandy wydają się raczej przeżytkiem, zaznaczanie obecności kobiet w przemyśle muzycznym wydaje się zadaniem ważniejszym niż kiedykolwiek. Plany reaktywacji najsłynniejszego girlsbandu świata powstawały już wielokrotnie. Na przełomie 2007 i 2008 roku w ramach "The Return of The Spice Girls Tour" dziewczyny odwiedziły trzy kontynenty, a miały objechać ich jeszcze więcej.

Jeszcze kilka lat temu w internecie znów pojawiła się informacja o wznowieniu działalności zespołu, choć raczej jako projekt na jedną trasę, niż długoterminowy. Informowano również o rozpoczęciu prac nad poświęconą Spice Girls animacją. Plany pokrzyżowała jednak pandemia. Co więcej, w reaktywacji line-upu i tak nie przewidywano udziału Posh Spice, czyli Victorii Beckham, która nie była zainteresowana współpracą. Trudno stwierdzić, czy sentymentalne karaoke zmieni jej podejście. Wokalistka nie odniosła się w mediach do ewentualnego wznowienia muzycznej kariery ze starym zespołem.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Zobacz wideo
Więcej o: