Britney Spears widziana pod studiem nagraniowym. Ma nagrywać duet z Eltonem Johnem

Sześć lat po wydaniu ostatniej świeżej porcji muzyki, Britney Spears wróciła do studia nagraniowego - podaje serwis TMZ. Wokalistka ma współpracować z inną legendą - Eltonem Johnem.

Britney Spears i Elton John mają pracować nad nową wersją wielkiego przeboju piosenkarza z 1971 roku. Chodzi o utwór "Tiny Dancer". Współpraca oznaczałaby powrót Spears do tworzenia muzyki po raz pierwszy od czasu zniesienia nadzoru jej ojca w listopadzie 2021 roku.

 

Briney Spears ma nagrywać z Eltonem Johnem piosenkę, którą usłyszymy już w sierpniu

Według doniesień, Spears spotkała się z Johnem w zeszłym tygodniu w studiu nagraniowym w Beverly Hills. Media - w tym "Variety" - donoszą, że utwór ma zostać wydany przez Universal Music w przyszłym miesiącu. Sesję nagraniową nadzoruje producent Andrew Watt, który pracował m.in. z Miley Cyrus, Justinem Bieberem, Pearl Jam i Ozzym Osbournem. Na razie rzecznicy prasowi obojga artystów milczą.

W tym roku Elton John odniósł wielki sukces dzięki nagranie swoich utworów ponownie w duetach. Z Duą Lipą nagrali przebój "Cold, Cold Heart" - to połączenie jego hitów "Rocket Man" i "Sacrifice".

Zobacz wideo Zanim zacznie się OFF Festival, już będą nietypowe koncerty. M.in. w kościele i willi Wojciecha Kilara

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Britney Spears została zwolniona spod kurateli ojca, którą nałożono na nią w 2008 roku, w listopadzie zeszłego roku. Od tamtego czasu m.in. podpisała kontrakt na napisanie autobiografii oraz wzięła ślub z aktorem Samem Asgharim. Piosenkarka nadal walczy w sądzie z ojcem i jednocześnie byłym menedżerem - chodzi o kwestie finansowe i oskarżenia o nadużycia w trakcie trwania kurateli. Spears w trakcie poprzednich rozpraw zeznawała m.in., że nagrywała i koncertowała wbrew jej woli.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: