Krzysztof Zalewski zaśpiewał z fanką na koncercie. Poprosił, żeby została na drugą zwrotkę

Podczas koncertu w warszawskim Parku Sowińskiego Krzysztof Zalewski zaprosił na scenę jedną z fanek. Zależało jej na tym, żeby z nim razem zaśpiewać jego piosenkę "Ptaki". Początkowo miała wykonać tylko pierwszą zwrotkę, ale kiedy zaczęła swój występ, wokalista zmienił zdanie.

Użytkowniczka Instagrama Ania Si zjawiła się 24 lipca na koncercie Krzysztofa Zalewskiego w warszawskim Parku Sowińskiego z kartką, na której napisała, że chciałaby z nim zaśpiewać na scenie. Zalewski - zupełnie niczym wokalista Coldplay, który regularnie zaprasza fanów do wspólnych występów podczas swoich tras koncertowych - plakat dostrzegł i przystał na tę prośbę.

Zobacz wideo Maria Dębska i Krzysztof Zalewski o piosence, która powstała na potrzeby filmu "Nie będzie romansu"

Zalewski zaśpiewał z fanką na koncercie

Wybór padł na utwór "Ptaki", który Zalewski napisał specjalnie z okazji nagrania płyty i koncertu z serii MTV Unplugged. Po tym, jak Ania pojawiła się na scenie, zaproponował, że powinna zaśpiewać pierwszą zwrotkę i pierwszy refren - potem do akcji miał przystąpić już on. Jednakże po tym, jak Ania skończyła swoją część, Krzysztof Zalewski powiedział do mikrofonu:

WOW. Zostań na drugą zwrotkę.
 

Nagraniami z występu podzieliła się w sieci sama Ania Si, która napisała:

Od wczorajszego wieczoru rządzi mną wewnętrzna euforia i zewnętrzne roztrzepanie spowodowane spełnieniem jednego z moich marzeń! Dziękuję Krzysztofowi Zalewskiemu i całemu zespołowi, to był olbrzymi zaszczyt!

Z kilku nagrań dostępnych na jej profilach na TikToku i Instagramie, można wywnioskować, że śpiewaniem zajmuje się już od dłuższego czasu i występy na scenie z udziałem publiczności nie są jej obce.

Jak relacjonuje Onet.pl, zdolności wokalne Ani zrobiły na Krzysztofie Zalewskim takie wrażenie, że pomylił się na początku następnego utworu. On i jego zespół musieli zaczynać grać piosenkę jeszcze raz. Pod wrażeniem była także publiczność, która okrasiła wspólny występ sowitymi brawami.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Z koncertami MTV Unplugged artysta wystąpi jeszcze 28 lipca w Lublinie w ramach trasy Letnie Brzmienia. Potem pojedzie jeszcze do Rzeszowa (29.07), a następnie do Łodzi - tam zagra 31 lipca.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: