FEST Festival ogłasza nową, bardzo wyzwoloną scenę. Love Bazaar wybuchnie kolorami

Miłość, wolność, sztuka, queer. Scena LOVE BAZAAR to coś więcej niż scena: to przestrzeń na FEST Festivalu, w której króluje niezależność, indywidualizm oraz kreatywność. Artyzm wyrażany w dowolny sposób, docenienie cielesności, swoboda sensualności, pochwała sztuki, performance'u i różnorodności w każdym wydaniu.

LOVE BAZAAR nie jest jak każda kolejna scena: ma być nie tylko miejscem, ale również sanktuarium, gwarantować nie tylko rozrywkę, ale i wypoczynek. Zbudować wokół siebie społeczność świadomą, tolerancyjną, chętną, by otworzyć głowę na nową sztukę, nową muzykę i nowych ludzi. FEST Festival sam w sobie tworzy wyjątkowy klimat. LOVE BAZAAR tylko go powiększy. Uwypukli. Przedstawi w skali. Będzie symbolem najlepszej atmosfery i najlepszych ludzi i artystów, wychodzących poza wszelkie schematy.

Zobacz wideo OFF Festival otworzą wyjątkowe koncerty. Muzyką rozbrzmi m.in. willa Kilara

Fest Festival. Open Call na LOVE BAZAAR, ostatni dzwonek i artyści

"Inne jest święte", więc każdy może się zgłosić i zagrać na scenie LOVE BAZAAR. Aplikacje można wypełniać na stronie festfestival.pl/zglos-sie i dołączyć tym samym do inkluzywnego grona artystów, którzy potwierdzili już swoją obecność i pewnikiem zameldują się na Feście. Na pierwszy ogień idą światowej sławy, królowe sceny i dram. Pokochały je miliony za sprawą programu RuPaul’s Drag Race. Aja, JoeBlack oraz Trinity The Tuck to największe osobowości programu, które po raz pierwszy zobaczyć będzie można w Polsce!

Danil Vitkowski + Kiki house of Saramata. Nie znasz? Musisz poznać! Performer, tancerz, znany także poza voguingowym środowiskiem. Na szpilkach tańczy tak, jakby się w nich urodził. O tańcu mówi tak, jakby nim żył. Eurodanek, kolejna gwiazda LOVE BAZAARU jest trochę wixapolowy, ale bywa też romantyczny i sensualny. Szukając balansu, trafiasz na niego. Atlvnta to zespół, który debiutował w zeszłym roku, ale na pisaniu piosenek już dawno zjadł zęby. Jeden z najlepszych debiutów i (to na pewno) najmilszych powrotów 2021 roku. Horsy jest showcase’owym objawieniem i kolejną szansą na coś nowego w Polsce. Dowodem na to, że blichtr, nawet jeśli jest kiczowaty, w oczy nie zakole.

Scena LOVE BAZAAR ugości także Jowiszję, która długo czekała, aby zaprezentować premierowo nowe wcielenie muzyczne właśnie na tej scenie! Brzmi nieznajomo? Jowiszja to alter ego Michała Szpaka, jego najnowszy projekt oraz wcielenie ostatnich artystycznych wizji. Ponadto na FEST Festival wystąpią również: Awkward Moments, czyli muzyczka, manifesty, sztuki trochę ("Gamma Rave" koniecznie do sprawdzenia), Madlen Revlon, znana i ceniona choreografka i performerka, królowa voguingu, kot sceny klubowej YANCH; Daddy Squad, który robi wszystkie (elektroniczno-muzyczne) rzeczy, jakie da się nazwać; raperka, aktywistka Mykki Blanco; DJ Joana; Zebra Katz, queerowy raper, producent i songwriter, a także Ola Grącka, polska aktorka i performerka wyrażająca się poprzez taniec.

Na deser przewidziane zostało perfo w postaci Shibari i osoba, która do tej pory znana była z muzycznych sytuacji, tym razem przedstawi się jako performerka - Mandaryna. 

Więcej o: