Koncert Stinga w Warszawie. O czym pamiętać przed imprezą? O której zagra Sting?

Koncert Stinga odbędzie się w sobotę 30 lipca na PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorzy wydarzenia przedstawili najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Od której można wejść na stadion?

Koncert Stinga na warszawskim stadionie rozpocznie się w sobotę 30 lipca około godz. 20:45. Bramy PGE Narodowego zostaną otwarte już o godz. 17:30. Przed główną gwiazdą wieczoru wystąpią Anna Maria Jopek oraz Joe Sumner. Zakończenie imprezy przewidziano na godz. 23.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

StingOdwołał koncert w TVP, przesunął trasę przez pandemię. Sting w Polsce

Koncert Stinga w Warszawie. Bilety zakupione w 2020 i 2021 roku zachowują ważność

Bilety na koncert Stinga, które zostały zakupione 25 lipca 2020 oraz 24 lipca 2021 zachowują ważność i upoważniają do wejścia na teren wydarzenia. W związku z tym, że są imienne, konieczne jest przedstawienie dokumentu tożsamości. Akceptowane są jedynie bilety w formie papierowej wydrukowane na blankietach biletowych przez Ticketmaster lub eBilet - przekazują organizatorzy. Wejście na teren stadionu jest możliwy przez cały czas trwania koncertów. Dokładny harmonogram godzinowy wygląda następująco:

  • 17:30 - otwarcie bram PGE Narodowego,
  • 19:00 - Anna Maria Jopek,
  • 20:00 - Joe Sumner,
  • 20:45 - Sting,
  • 23:00 - zakończenie koncertu.

Zakup, duplikat oraz odbiór niedostarczonych biletów jest możliwy przy bramie nr 2 PGE Narodowego:

  • w piątek, 29 lipca, w godzinach od godz. 10.00 do 20.00;
  • w sobotę, 30 lipca, od godziny 10.00.

Zmiana danych na bilecie możliwa jest przy bramie nr 1 PGE Narodowego w sobotę, 30 lipca, od godziny 10:00. Przy wejściu na teren wydarzenia, należy kierować się do bram, które zostały wymienione na biletach. Goście z biletami VIP muszą się kierować do bram nr 5.

Zobacz wideo Muzyka ku pokrzepieniu serc. Mężczyzna zagrał na skrzypcach dla skoszarowanych Ukraińców

Koncert Stinga w Warszawie. Parkingi i punkty gastronomiczne

Osoby z niepełnosprawnościami (posiadające legitymację parkingową osoby niepełnosprawnej) mogą zaparkować samochody na terenach zewnętrznych PGE Narodowego, w pobliżu bramy nr 1. Korzystanie z parkingu wewnętrznego (wjazd na parking podziemny bramą nr 1) dla osób niepełnosprawnych jest możliwe jedynie za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej, a także biletu na wydarzenie.

Osoby, które wybierają się na koncert samochodem, motocyklem, busem lub autokarem mogą skorzystać z miejsca postojowego na błoniach PGE Narodowego. Bilety parkingowe można kupić przy wjeździe na parking lub online na stronie sklep.pgenarodowy.pl. Ceny biletów w sprzedaży internetowej wynoszą kolejno: motocykl - 15 zł, samochód osobowy - 25 zł, bus – 50 zł, autokar - 100 zł. Parking na błoniach będzie czynny w dniu koncertu w godzinach 6:00 - 00:00. Wjazd na parking jest możliwy od ulicy Zamoyskiego oraz od ulicy Sokolej. W dniu koncertu ulica Siwca będzie wyłączona z ruchu kołowego w godzinach 6:00 - 00:00.

Na teren imprezy zabronione jest wnoszenie i korzystanie z aparatów fotograficznych i kamer z wymienną optyką, tabletów, laptopów, selfie sticków lub innych urządzeń audio-video. Sprzęt można zostawić w depozycie za opłatą w wysokości 50 zł. Depozyty będą zlokalizowane przy bramach 1, 2, 3, 10 oraz 11. Wózki dziecięce nie mogą zostać wniesione na stadion oraz pozostawione w depozycie. Zabronione jest również wnoszenie na teren imprezy plecaków, torebek i wszelkiego rodzaju bagażu, który jest większy niż format A4. Nie należy ze sobą zabierać wskaźników laserowych, napojów alkoholowych oraz środków odurzających, butelek z napojami niezależnie od ich rozmiaru i materiału z którego są wykonane - czytamy na stronie PGE Narodowy. Można wnieść na teren koncertu lornetkę, power-bank oraz składaną parasolkę bez ostrego zakończenia.

Dostępne będą liczne punkty gastronomiczne, które będą zlokalizowane przy wejściu na płytę, trybuny oraz na poziomie samej płyty. Będą one otwarte od godziny 17:30 i dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. Rozmieszczenie i asortyment poszczególnych punktów: kioski gastronomiczne będą wydawać jedzenie i napoje, na płycie areny dostępne będą tylko napoje.

Sting śpiewa 'Russians', by wyrazić sprzeciw przeciw wojnie w UkrainieSting prosi o pomoc Ukrainie i śpiewa "Russians" - piosenkę sprzed prawie 40 lat

Więcej o: