Koncert Stinga w Warszawie. Jako support zagra Joe Sumner, syn artysty

W sobotę 30 lipca na PGE Narodowym zagra Sting. Zanim artysta wyjdzie na scenę, żeby zaśpiewać swoje największe przeboje, czas z publicznością spędzi Anna Maria Jopek. Zaraz po niej 45-minutowy koncert da Joe Sumner, czyli założyciel zespołu Fiction Plane, a prywatnie - najstarszy syn Stinga.

Sting może się pochwalić utalentowanymi pociechami. Wraz z żoną Trudie Styler doczekał się czwórki dzieci - Mickey, Jake'a, Eliot i Giacomo. Wcześniej, z pierwszego małżeństwa z aktorką Frances Tomelt, urodzili się Joe i Fuchsia. Cała szóstka spełnia się w twórczym działaniu. Polscy fani Stinga, którzy w sobotę 30 lipca wybiorą się na jego koncert na PGE Narodowym, będą mieli okazję zobaczyć, jak na scenie sprawdza się pierworodny syn lidera The Police.

Zobacz wideo Daniels, czyli Dan Kwan i Daniel Scheinert - artystyczny duet jakich mało [Popkultura]

Joe Sumner jako support na trasie Stinga "My Songs". To nie pierwszy raz

Joe Sumner, urodzony w 1976 roku, poszedł w ślady ojca. Sumner nauczył się grać na gitarze i perkusji, gdy był nastolatkiem, a do pisania piosenek zainspirował go album Nirvany "Nevermind". Wraz z kolegą ze szkoły, basistą Danem Brownem, Sumner założył zespół Fiction Plane. W tej chwili grupę wraz z Sumnerem współtworzą Seton Daunt (gitarzysta) i Pete Wilhoit (perkusista). Grupa ma na koncie pięć albumów - ostatnia płyta w ich dotychczasowej dyskografii, "Mondo Lumina", ukazała się w 2015 roku.

Wspieranie ojca na trasie koncertowej to dla Joe Sumnera żadna nowość. W 2007 roku szersza publiczność usłyszała o zespole Fiction Plane za sprawą ich występów w trakcie tournée, podczas którego po długiej przerwie można było ponownie zobaczyć zespół The Police. Na trasie "My Songs" Joe Sumner prezentuje się jako artysta solowy. Wcześniej Joe pokazywał się ze Stingiem na koncertach w ramach "57th & 9th Tour", gdzie śpiewał utwór Davida Bowiego "Ashes to Ashes".

 

Koncert Stinga w Warszawie. Bilety zakupione w 2020 i 2021 roku zachowują ważność

Bilety na koncert Stinga, które zostały zakupione 25 lipca 2020 oraz 24 lipca 2021 zachowują ważność i upoważniają do wejścia na teren wydarzenia. W związku z tym, że są imienne, konieczne jest przedstawienie dokumentu tożsamości. Akceptowane są jedynie bilety w formie papierowej wydrukowane na blankietach biletowych przez Ticketmaster lub eBilet - przekazują organizatorzy. Wejście na teren stadionu jest możliwy przez cały czas trwania koncertów. Dokładny harmonogram godzinowy wygląda następująco:

17:30 - otwarcie bram PGE Narodowego,

19:00 - Anna Maria Jopek,

20:00 - Joe Sumner,

20:45 - Sting,

23:00 - zakończenie koncertu.

Zakup, duplikat oraz odbiór niedostarczonych biletów jest możliwy przy bramie nr 2 PGE Narodowego:

w piątek, 29 lipca, w godzinach od godz. 10.00 do 20.00;

w sobotę, 30 lipca, od godziny 10.00.

Zmiana danych na bilecie możliwa jest przy bramie nr 1 PGE Narodowego w sobotę, 30 lipca, od godziny 10:00. Przy wejściu na teren wydarzenia, należy kierować się do bram, które zostały wymienione na biletach. Goście z biletami VIP muszą się kierować do bram nr 5.

Więcej o: