Szpaku i Sobel odwołują koncerty. "Połowa zespołu zmaga się z zatruciem"

Szpaku i Szymon Sobel poinformowali, że odwołują swoje najbliższe koncerty. "Od dwóch dni nie mogę zbić gorączki i coś, co początkowo wydawało się niegroźne okazało się poważniejsze i zaraźliwe. Aktualnie połowa zespołu zmaga się z zatruciem" - napisał w mediach społecznościowych Sobel.
Zobacz wideo Przy okazji premiery spektaklu "Edith i Marlene" rozmawiamy z Janem Młynarskim [Popkultura Wywiad]

Jak przekazał Szpaku, odwołane zostały jego koncerty w Toruniu i Krakowie. "Przykro mi, ale rozłożyła mnie choroba i nie jestem w stanie zobaczyć się z wami" - napisał na Instagramie. "W przyszłym tygodniu widzimy się już zgodnie z planem w Płocku i Pleszewie" - dodał.

Koncert w Toruniu miał się odbyć w czwartek o godz. 19:00, a Krakowie w piątek o 19:00. Organizatorzy poinformowali, że pieniądze za bilety zostaną automatycznie zwrócone na konta osób, które je kupiły.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Szpaku i Sobel odwołują koncerty

Z kolei Szymon Sobel odwołał swój występ w Szczecinie. "Strasznie przykro mi to pisać, ale od dwóch dni nie mogę zbić gorączki i coś, co początkowo wydawało się niegroźne okazało się poważniejsze i zaraźliwe. Aktualnie połowa zespołu zmaga się z zatruciem" - poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Wiem, że część z Was wybierała się na koncert specjalnie do innego miasta i przepraszam Was, ale do ostatniej chwili miałem nadzieję, że do dzisiejszego [czwartkowego - red.] poranka mi przejdzie" - zaznaczył. "Co do Bydgoszczy, monitorujemy, jak się będę czuł w nocy/jutro rano i podejmiemy decyzję, bo nie chciałbym odpuszczać. Mam nadzieję, że szybko się spotkamy i będziemy się dobrze bawić" - dodał.

Koncert w Szczecinie miał się odbyć w czwartek o godz. 20:00. Organizatorzy poinformowali, że szukają nowego terminu, w którym mógłby wystąpić Sobel. Koncert w Bydgoszczy zaplanowany został na piątek, godz. 20:00.

Więcej o: